کد خبر: 395198 A

لاریجانی در پیامی به مناسبت روز ملی کارآفرینی مطرح کرد؛

ایلنا: رییس مجلس شورای اسلامی، در پیامی به مناسبت روز ملی ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای کارآفرینی از آمادگی مجلس برای حمایت از اقدامات سازمان فنی و حرفه‌ای در بخش تقنینی خبر داد.

به گزارش ایلنا، در پیام علی لاریجانی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

توانمندسازی و توسعه سرمایه‌های انسانی ، بخش مهمی از برنامه‌های افق چشم‌انداز ۱۴۰۴ در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و در این راستا نقش سازنده و جایگاه اثربخش سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به عنوان متولی اصلی آموزش‌های مهارتی غیررسمی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد و بطور قطع اگر کشور به سمت اینگونه آموزش‌ها جهت داده شود شاهد تغییرات بنیادین و حرکت بسوی توسعه ملی و اقتصاد مقاومتی خواهیم بود.

در این راستا مجموعه بزرگ سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور؛ اعم از مربیان دلسوز، کارکنان و مسئولان خدوم در دو بخش دولتی و غیردولتی با توفیق حضور در سازمانی با رسالت خطیر مهارت‌آموزی، این مسئولیت مهم را در مسیر توسعه و بالندگی ایران اسلامی عزیزمان عهده‌دار می‌باشد.

اینجانب با تبریک فرارسیدن ۶ مرداد، روز ملی" ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و کارآفرینی" و تجلیل از این اقدام ارزشمند، امید است که حاصل تلاش‌های روزافزون شما دستیابی به توسعه پایدار و اشتغال‌زایی جوانان عزیز میهن اسلامی موثر و آرامش خاطر آحاد جامعه را فراهم آورد.

مجلس شورای اسلامی به عنوان مهم‌ترین نهاد قانون‌گذاری کشور آمادگی دارد تا در بخش تقنینی از این اقدامات شایسته سازمان آموزشی فنی و حرفه‌ای کشور حمایت کند.

علی لاریجانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر