کد خبر: 391481 A

وزیر اطلاعات در جمع مردم اسلام آباد:

ایلنا: وزیر اطلاعات عنوان کرد: دشمن لحظه به لحظه در تلاش است و روز به روز هم بر تلاش خود اضافه می‌کند و تمام برگه‌های کاری خود و ورق‌های بازی را به کار گرفته ولی موفق نشده، که آخرین تلاش آنان این بود که به یک ورقه باطله‌ای به نام منافقین متوسل شدند.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی امروز (۲۷ تیرماه) در مسجد امام رضا (ع) شهرستان اسلام آباد گفت: از خانواده‌های عزیز شهدا از ایثارگران جانبازان و آزادگان و علمایی که حضور دارند از صمیم دل تشکر می‌کنیم و امیدواریم خدا به همه شما عزت و سربلندی عطا کند.

وی گفت: برای دو عزیزی که در حادثه اخیر به شهادت رسیدند علو درجات را از خداوند متعال خواستارم و به شما مردم عزیز اسلام آباد تبریک و تسلیت می‌گوییم.

وزیر اطلاعات عنوان کرد: امروز مردم عزیز ما به نقطه‌ای از فهم و درک و بصیرت و آشنایی به مسائل رسیدند و خوب می‌دانند که خدمتگذارانشان با چه شرایطی در حال تلاش هستند که کار کشور را روبه راه کنند.

علوی افزود: کشور مال همه هست و همه حق دارند با آرامش و با دل خوش و آسایش زندگی بکنند. مملکت مال شیعه و سنی و اهل حق و مال راست و مال چپ و اصولگرا و اعتدالی نیست، مال همه است. و کار دستگاه اطلاعاتی هم این است که آرامش را برای همه مملکت فراهم کند چون وقتی مملکت آرام باشد کار‌ها پیش می‌رود و وقتی مردم دلخوش باشند دستشان به کار می‌رود، کار درست می‌شود و درآمد کسب می‌کند و زندگی خود را سر و سامان می‌دهد و کار تک تک افراد وقتی پیش برود کار جماعت هم پیش خواهد رفت.

وزیر اطلاعات در ادامه تاکید کرد: الحمد لله در جمهوری اسلامی امنیت حاکم است. نه اینکه دشمنان در صدد این نباشند که این امنیت را از ما بگیرند. دشمن لحظه به لحظه در تلاش است و روز به روز هم بر تلاش خود اضافه می‌کند و تمام برگه‌های کاری خود و ورق‌های بازی را به کار گرفته ولی موفق نشده، که آخرین تلاش آنان این بود که به یک ورقه باطله‌ای به نام منافقین متوسل شدند. یک عده می‌روند در جمع این‌ها صحبت می‌کند که خیال می‌کنند می‌توانند مرده را زنده کنند، این‌ها سالهاست مرده‌اند. این‌ها از همین مردم اسلام آباد غرب سیلی خورده‌اند این‌ها در همین جا در همین منطقه و همین شهر حضور پیدا کردند و فکر می‌کردند مردم آن‌ها را می‌پذیرند اما مردم چنان سیلی بر گونه آن‌ها نواختند که هنوز هم سرشان گیج می‌رود. این‌ها کشور ما و مردم ما را نشناختند. دستگاههای امنیتی و اطلاعاتی کشور هم اگر توفیق دارند به برکت همین همراهی مردم با آنان است. امام راحل (ره) فرمودند: مملکتی که ۳۶ میلیون جمعیت دارد یک ارتش ۲۰ میلیونی باید داشته باشد اما در بحث اطلاعات امام راحل (ره) فرموند: اطلاعات ۳۶ میلیونی و امروز اطلاعات ۸۰ میلیونی

وی افزود: دولت اساس کارش را بر وحدت همه گذاشته و همه از گرایش‌ها و مذاهب مختلف باید با هم زندگی کنند چون همه برادرند و باید زیر چتر نظام جمهوری اسلامی ایران و رهبر عزیزمان مقام معظم رهبری باشند. ریاست محترم جمهوری در جمع سربازان گمنام امام زمان (عج) فرمودند: در نظام جمهوری اسلامی ایران یک پرچم برافراشته است و آن هم در دست مقام معظم رهبری (حفظه الله) است و ما زیر این پرچم حرکت می‌کنیم و همه باید دست به دست هم بدهیم.

وزیر اطلاعات در پایان گفت: سلام گرم و صمیمانه ریاست محترم جمهور را به شما مردم عزیز اسلام آباد غرب ابلاغ می‌کنم و امیدوارم ان شاءالله این توفیق را داشته باشم که در بازگشت از شهرستان شما به عنوان نماینده شما حرف دل شما را به رئیس جمهور ابلاغ کنیم و ان شاءالله نقطه حرکت و برکتی برای این شهرستان باشد.

وزیر اطلاعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر