کد خبر: 379507 A

ایلنا: مراسم افتتاحیه دوره ۱۹۲ کارآموزی قضایی مرکز آموزش تهران، ۲۰ تیر ماه ۱۳۹۵ برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

داوطلبان تصدی امر قضا که برای شرکت در دوره ۱۹۲ کارآموزی قضایی مرکز آموزش تهران فراخوان شده‌اند، برای تشکیل پرونده، حضور در جلسه توجیهی و شرکت در آموزش‌ها در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ از ساعت ۸/۳۰ صبح الی ۱۰ صبح به آدرس خیابان شریعتی، روبروی خیابان پلیس، جنب آتش‌نشانی، کوچه شهید احمدیان، بن بست آزادگان، مرکز آموزش قضات مراجعه کنند.

همراه داشتن ۶ قطعه عکس ۴*۳رنگی جدید، تصویر تمام صفحات شناسنامه خود و همسر (در برگ A۴)، تصویر کارت ملی خود و همسر (در برگ A۴)، تصویرگذرنامه خود و همسر (در برگ A۴)، تصویر آخرین مدرک تحصیلی (در برگ A۴)، تصویر کارت پایان خدمت (در برگ A۴) و تصویر گواهی نامه آموزش های ICDL  (مهارت‌های ۱، ۲ و ۷)، برای انجام امور مربوط به ثبت نام و تشکیل پرونده الزامی است.

مراسم افتتاحیه و جلسه توجیهی در همان روز از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۲ ظهر در سالن کنفرانس مرکز آموزش قضات برگزار می شود. کلاس‌های آموزشی نیز از ساعت ۱۴ عصر همان روز مطابق با برنامه‌ای که در جلسه توجیهی ارائه می‌شود، تشکیل خواهد شد.

عدم حضور در تاریخ یاد شده به منزله غیبت و انصراف از شرکت در دوره کارآموزی قضایی تلقی می‌شود. شایسته است کارآموزان متقاضی اسکان در خوابگاه، با توجه به فشردگی آموزش‌ها و میسر نبودن مراجعه به محل سکونت تا قبل از پایان هفته، وسایل شخصی ضروری را همراه داشته باشند.

کارآموزان قضایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر