کد خبر: 373901 A

محمدرضا عارف:

ایلنا: منتخب مردم تهران در مجلس دهم در پیامی به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، نوشت: فرزندان انقلاب در عرصه دیپلماسی و پاسداران مدافع ملک و میهن، نماد سوم خرداد هستند.

به گزارش ایلنا، در پیام محمد رضا عارف به مناسب سالروز فتح خرمشهر آمده است:

خردادماه تثبیت انقلاب است که در سوم خرداد ۶۱ فتح خرمشهر صورت گرفت، فتحی که به زعم کارشناسان نظامی غیرممکن بود.

سوم خرداد که نقطه عطف بزرگی در هشت سال دفاع مقدس است، روز اقتدار و عظمت ملی و روز تسلیم دشمن و روز مقاومت، ایثار و پیروزی است.

آزادی خرمشهر نماد غرور و پیروزی ملت ایران شد. آزادی خرمشهر غرور جریحه‌دار شده ملت ایران را التیام بخشید.

توجهی که ما امروز به سوم خرداد داریم به خاطر نماد ملیت و ملت ماست که بروز و ظهور پیدا کرد. اگر تاکید می‌کنیم که راه شهیدان، ایثارگران و رزمندگان ادامه پیدا بکند باید سعی کنیم آنچه ملت ایران بدست آورده است را حفظ کنیم.

بی‌شک راهی که به فتح خرمشهر ختم شد همواره باید چراغ روشن بخش ملت ایران در تمام فراز و فرودها باشد.

امروز فرزندان انقلاب در عرصه دیپلماسی همراه با پاسداران مدافع ملک و میهن اسلامی به دنبال عزت جمهوری اسلامی هستند و ادامه‌دهنده راه شهدای گرانقدر ما. به همین دلیل واجب است با تمام توان از فرزندان انقلاب حمایت کنیم، چراکه آنها نماد سوم خرداد هستند.

یکی از اولویت‌های مجلس دهم باید اتخاذ تصمیماتی برای بازسازی مناطق جنگ‌زده و رسیدگی به مسایل محیط زیستی و آب استان خوزستان باشد.

در سالگرد آزادسازی خرمشهر همیشه قهرمان، درود می‌فرستم به روان پاک شهیدان و بویژه امام عارفان و سالکان خمینی کبیر (ره) و از خداوند منان می‌خواهم همواره قدرشناس حماسه‌آفرینان آن فتح‌الفتوح باشیم.»

محمد رضا عارف سالروز فتح خرمشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر