کد خبر: 326251 A

در بیانیه‌ای؛

ایلنا: جمعیت زنان مسلمان نواندیش از وزیر کشور خواست با برخورد جدی و قانونی با برهم زنندگان مراسم‌های سیاسی، زمینه را برای فعالیت سالم فعالان سیاسی کشور فراهم آورد.

به گزارش ایلنا جمعیت زنان مسلمان نو اندیش در اعتراض به برهم زدن سخنرانی آذر منصوری بیانیه‌ای صادر کرد که متن آن به این شرح است: 

بسم الله الرحمن الرحیم

وَتَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَتَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ

رفتارهای غیر قانونی و منافی اصول انسانی و اسلامی گروه های خودسر و غیرقانونی فشار با اجتماعات قانونی، معنایی جز ترس عمیق آنان از گفت و گو و تعامل منطقی در سپهر سیاسی کشور برای تشکیل مجلس کارآمد ندارد. این قبیل رفتارها لطمهای بنیادین  به فضای گفت و گو، هم دلی و مدارا در جامعه ایران وارد می سازد. نظام جمهوری اسلامی سال هاست هزینه بی تفاوتی در قبال رفتارهای ضد قانونی این گروه های خودسر را می پردازد.

جمعیت زنان مسلمان نواندیش ایران به عنوان حزبی که در چارچوب اصول اسلامی و قانون اساسی فعالیت می کند، با محکوم کردن برخوردهای خشونت بار عده ای افراط گرا در دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج برای برهم زدن برنامه سخنرانی خواهر اندیشمند و ارزشمندمان سرکار خانم مهندس آذر منصوری عضو شورای مرکزی جمعیت زنان مسلمان نواندیش، از وزیر محترم کشور و مسئولان انتظامی در دولت تدبیر و امید، که وظیفه صیانت از حقوق سیاسی و امنیت اجتماعات قانونی را بر عهده دارند ، قویاٌ انتظار دارد با برخورد جدی و قانونی با این عناصر زمینه را برای فعالیّت سالم فعّالان سیاسی کشور فراهم آورند.

جمعیت زنان مسلمان نو اندیش

8 آذرماه 94

آذر منصوری-یاسوج لغو سخنرانی آذر منصوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر