کد خبر: 326102 A

جانشین فرمانده کل سپاه:

ایلنا: جانشین فرمانده کل سپاه گفت: عظمت حضور زائران اربعین حسینی بسیار فرا‌تر از دامنه توانایی دشمنان برای کوچک جلوه دادن آن است.

به گزارش ایلنا، سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه درحاشیه بازدید از پایانه مرزی چزابه در جمع خبرنگاران به استقبال پرشور زائران اربعین حسینی اشاره و اظهار کرد: شور و اشتیاق مردم و زائران حسینی در چنین روزهایی قابل وصف نیست.

وی گفت: هرسال شاهد یک جوشش متفاوت هستیم و شور و استقبال را در مردم به وضوح مشاهده می‌کنیم.

سلامی تلاش و زحمات همه دستگاه‌ها و نهاد‌ها در برقراری نظم و امنیت را بسیار موثر دانست و افزود: دستگاه‌های اجرایی در کنار نیروهای امنیتی در این ایام نظم خوبی را به پایانه‌های مرزی دادند و نسبت به سال گذشته شرایط بهتری را شاهد هستیم.

جانشین فرمانده کل سپاه برقراری نظم را محصول تلاش همه دستگاه‌ها و بخش‌های مختلف به خصوص در حوزه‌های خدماتی، امدادی، امنیتی، انتظامی و بخش‌های حمل و نقل دانست.

وی اربعین را نشان دهنده عشق و وفاداری مردم به امام حسین (ع) و آرمان‌های ایشان دانست و گفت: مردم با این شور و اشتیاق نشان می‌دهند اهدافی که امام حسین (ع) برای حفظ اسلام دنبال می‌کرد در قلب و دل آنان جا دارد و مردم ما با همه وجود و سرمایه‌های مادی و معنوی خود از اهداف امام حسین (ع) حمایت و پاسداری می‌کنند.

سلامی در ادامه تصریح کرد: این جمعیت مردمی مانند یک رود خروشان روشن و نورانی در زمین جاری است و هیچ کسی نمی‌تواند این عظمت مردمی را کوچک کند چرا که زائران حسینی هر سال خروشان‌تر از سال‌های گذشته راه خود را ادامه خواهند داد.

بر اساس این گزارش، جانشین فرمانده کل سپاه در جریان بازدید از روند اعزام زائران اربعین حسینی در پایانه مرزی چذابه، از تلاش‌های شبانه روزی و خودجوش در خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی تقدیر کرد.

سردار حسین سلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر