کد خبر: 325980 A

با حضور وزیر خارجه یونان انجام می‌گیرد؛

اولین همایش «ایران و یونان، فرصت‌های کشف ناشده » فردا با حضور وزیر خارجه یونان در مرکز همایش‌های رایزن برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، اولین همایش «ایران و یونان – فرصت‌های کشف ناشده» فردا دوشنبه در مرکز همایش‌های رایزن و با حضور شرکت‌های انرژی، نفت، گاز و حمل و نقل یونانی در تهران برگزار می‌شود.

مدیر عامل مایکروسورس درباره برگزاری اولین همایش «ایران و یونان – فرصت‌های کشف ناشده با اشاره به اینکه سفارت یونان در تهران برگزار کننده اولین سمینار ایران و یونان با همکاری گروه مایکروسورس است، تصریح کرد: شرکت‌هایی در حوزه‌های انرژی، نفت، گاز، حمل و نقل، بانکداری، آی تی ، صنایع غذایی، کشاورزی، ساخت و ساز، زیرساخت، کشتیرانی و ... همراه با هیأت یونانی به ایران سفر کرده‌اند تا در این همایش شرکت کنند.

وی ادامه داد: فرصت‌های کشف نشده اقتصادی و فرهنگی دو کشور برای توسعه این روابط در این سمینار مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت تا راهبردی با حضور مقامات عالیرتبه دو کشور، دولتمردان و بخش خصوصی فراهم شود.

وی همچنین درباره مهمانان شرکت کننده در این همایش گفت: علاوه بر وزیر امور خارجه یونان، سفیر یونان در ایران، معاون وزیر خارجه یونان، معاون وزیر اقتصاد صنعت و توریسم یونان، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، مدیرعامل شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی و برخی دیگر از مقامات دو کشور در این مراسم حضور خواهند داشت.

اولین همایش «ایران و یونان – فرصت‌های کشف ناشده» فردا ار ساعت ۹ صبح الی ۱۵ در مرکز همایش‌های رایزن برگزار می‌شود.

نیکوس کودتزیاس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر