کد خبر: 325970 A

لاریجانی در بدو ورود به فرودگاه ایلام تشریح کرد:

ایلنا: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امتیاز مرزی آورده خوبی برای استان ایلام است، از این رو توسعه مرزی در برنامه ششم توسعه قرار دارد.

به گزارش ایلنا، علی لاریجانی صبح امروز وارد فروگاه شهدای ایلام شد و مورد استقبال استاندار، امام جمعه نماینده ولی فقیه در استان، نمایندگان مجلس و جمعی از مسئولان استان ایلام قرار گرفت.

رئیس مجلس شورای اسلامی در بدو ورود به فرودگاه ایلام در جمع خبرنگاران در تشریح اهداف این سفر، گفت: خدا را شاکریم که حب اهل بیت در دل ملت ایران شوق آفرین شده و در راهپیمایی بزرگ اربعین حضور پررنگ دارند.

وی ادامه داد: ما امروز از این فرصت استفاده کردیم تا هم زایران حسینی را بدرغه کنیم و هم در مورد مشکلات مربوط به استان ایلام و خوزستان با مسئولان بحث و موضوعات را بررسی کنیم.

لاریجانی افزود: در شرایط کنونی در آستانه تصویب برنامه ششم توسعه و بودجه ۹۵ قرار داریم از این رو این بازدید کمک می‌کند تا ارزیابی درستی از وضعیت و اقدامات پیش روی داشته باشیم البته یکی از مسایل مهم راه‌های مواصلاتی است به ویژه مرز مهران یک مسیر پر تردد بوده بنابراین راه‌ها باید متناسب با ترافیک باشد.

وی افزود: یکی از برنامه‌ها چهار بانده کردن راه مهران است از این رو باید بررسی شود که این موضوع به چه میزان بودجه نیاز دارد البته امتیاز مرزی، آورده خوبی برای استان ایلام است همچنین مسئله منطقه آزاد شدن مهران هم اکنون در دستور کار مجلس قرار دارد.

علی لاریجانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر