کد خبر: 311285 A

رهبر معظم انقلاب:

ایلنا: بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای ستاد کنگره‌ی شهدای استان چهارمحال و بختیاری که در تاریخ ۱۳۹۴/۷/۱۳ برگزار شده بود، صبح امروز در مصلای امام خمینی رحمه‌الله شهرکرد منتشر شد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی رهبر معظم انقلاب٬ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار اعضای ستاد کنگره‌ شهدای استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به توطئه و تهاجم همه‌جانبه‌ فرهنگی، اعتقادی و سیاسی دشمن با استفاده از همه‌ ابزارها علیه انقلاب اسلامی گفتند: سست کردن اعتقادات دینی و سیاسی و تلاش برای جذب جوانان فعال و اثرگذار در سطوح مختلف از جمله برنامه‌های لشکر سیاسی و فرهنگی دشمن است.

رهبر انقلاب، تلاش‌های جاری و فعالیت‌های جریان مؤمن و حزب‌اللهی و مسئولان متعهد در مقابل این تهاجم دشمن را مفید و لازم خواندند و افزودند: کار در خصوص ترویج و تعمیق مفاهیم مهمی نظیر «جهاد»، «شهید و شهادت» و «صبر برای خدا»، از جمله کارهای مهمی است که می‌تواند توطئه‌ دشمن را خنثی کند.

ایشان، لازمه‌ کار عمقی در ترویج این مفاهیم اساسی را اقناع مخاطبان و استفاده از ابزارهای هنری و تبلیغی خواندند و گفتند: اصحاب فکر و اصحاب هنر باید با همکاری یکدیگر، محصولات مؤثری را تولید کنند که این کار هم وظیفه‌ مسئولان دولتی و غیر دولتی است و هم برعهده‌ جریان مؤمن مردمی می‌باشد.

رهبر انقلاب همچنین با اشاره به انگیزه، اخلاص و حضور بارز مردم استان چهارمحال و بختیاری در صحنه‌های انقلاب و دفاع مقدس، از رشادت‌های مردم این استان تجلیل کردند.

آیت‌الله خامنه‌ای مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا