کد خبر: 295528 A

پاسخ اشرفی اصفهانی به احمدی‌نژاد:

ایلنا: رییس هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری گفت: احمدی‌نژاد و اطرافیانش بدانند با این فضاسازی‌ها به جایی نمی‌رسند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد اشرفی اصفهانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا٬ در مورد شکایت محمود احمدی‌نژاد از وی تصریح کرد: ما پاسخ کامل برای این شکایت‌ها داریم که به وقت مناسب آنها را ارائه خواهیم داد و برای پاسخگویی مفصل در این زمینه آمادگی داریم مستندات لازم را در جلسات دادگاه نشان دهیم.

وی افزود: بعد از پیروزی مردم در انتخابات سال 92 و توافق اخیر آنها به دنبال بهانه‌های پوچ و واهی هستند تا در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری ذائقه مردم را تلخ کنند و روی خطای گذشته‌شان سرپوش بگذارند.

اشرفی اصفهانی با تاکید بر اینکه احمدی‌نژاد و اطرافیان او بدانند با این فضاسازی‌ها به جایی نمی‌رسند٬ گفت: قوه قضاییه در حال بررسی پرونده‌های آنهاست و در زمان مناسب به همه تخلفاتشان رسیدگی خواهد کرد.

رییس هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری تاکید کرد: ما در زمان مناسب واقعیت‌ها را به مردم می‌گوییم ما مثل آقایان به دنبال سوءاستفاده و فرصت‌طلبی در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری نیستیم.

 

خاطرنشان می‌شود وکیل مدافع محمود احمدی‌نژاد با اعلام این مطلب که شکایت از افترازنندگان و منتشرکنندگان اکاذیب ادامه خواهد داشت٬ از شکایت رییس جمهور سابق از حجت‌الاسلام محمد اشرفی اصفهانی تحت عنوان مجرمانه افترا و نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی خبر داده بود.

 

 

محمد اشرفی اصفهانی شکایت احمدی نژاد از اشرفی اصفهانی
نرم افزار موبایل ایلنا