کد خبر: 293397 A

مطهری با اشاره به توهین کوچک‌زاده به رییس مجلس:

ایلنا: یک نماینده مجلس نهم در مورد توهین‌ها به رئیس مجلس و هیات رییسه گفت: نیش عقرب نه از ره کین است٬ اقتضای طبیعتش این است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا٬ علی مطهری در جمع خبرنگاران در مورد بحث‌های امروز صحن علنی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اینکه تصور کنیم وزارت امور خارجه متن تحریف شده‌ای را در اختیار نمایندگان و مردم قرار می دهد یک تصور ناشیانه‌ای است.

این نماینده مجلس نهم ادامه داد: امروز ما به قدری افراد مسلط به زبان انگلیسی و مترجمان زبردست داریم که اصلا نمی‌توان در چنین موضوعاتی تقلب کرد و در این رابطه آنقدر منابع متنوع و دسترسی به منابع خارجی و داخلی وجود دارد که هیچگاه وزارت خارجه خود را برای چنین موضوعاتی قربانی نخواهد کرد.

وی افزود: بنابراین تصور می‌کنم برخی دوستان قضاوتهای عجولانه‌ای را داشتند و توضیح‌هایی را که آقای ابوترابی‌فرد و لاریجانی دراین رابطه داشته‌اند٬ نشان داد که این ترجمه در حال انجام است و به زودی ارائه خواهد شد و به نظر می رسد طرح مخالفت‌های انجام شده بیشتر جنبه سیاسی داشته باشد.

مطهری همچنین در مورد برخی توهین‌ها به رئیس مجلس شورای اسلامی و هیات رییسه به کنایه تصریح کرد: نیش عقرب نه از ره کین است٬ بلکه اقتضای طبیعتش این است.

 

علی مطهری توهین به رییس مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر