کد خبر: 284580 A

الله‌ بداشتی با اشاره به حواشی مراسم تشییع پیکر شهدا:

ایلنا: عضو مجمع نیروهای خط امام گفت: خوشحالم که حامیان دولت توجهی به رفتار سوء و غیراخلاقی اقلیتی که در مراسم تشییع شهدای کربلای 4 بودند، نکرده و با حضور محکم خود تحت تاثیر اغراض غیرملی این افراد قرار نگرفته‌اند.

سعید الله‌بداشتی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به مراسم تشییع پیکر شهدای کربلای 4 گفت: وظیفه هر ایرانی و مسلمانی بود که در مراسم تجدید میثاق با این شهدا شرکت کند٬ از همین رو شاهد بودیم که طیف‌های مختلف٬ به خصوص جوانان حضوری شایسته به نمایش گذاشتند.

رییس سازمان جوانان و دانشجویان مجمع نیروهای خط امام از اتفاق‌های نامناسب در مراسم تشییع شهدای کربلای 4 رخ داد اظهار تاسف کرد و گفت: انتظار نمی‌رفت که شاهد اینگونه حاشیه‌ها در این مراسم باشیم. متاسفانه برخی این روزها تریبون‌ها را به عنوان ابزارهایی برای مقاصد ضد منافع ملی خود به دست آورده‌اند و از ظرفیت‌های ملی و دینی سوءاستفاده می‌کنند.

وی با با تاکید بر اینکه مدتی است که این افراد با عنوان دلواپس، مراسم‌هایی را برای بیان دغدغه‌های خود برگزار می‌کنند، گفت: متاسفانه شاهدیم این افراد نه تنها حرمت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را نگاه نداشتند٬ بلکه به رییس جمهور نیز اهانت کردند و روز گذشته نیز در فضایی حزن‌آلود به مقام شهدا نیز احترام نگذاشتند. ‌این در حالی است که جوانان اصلاح‌طلب و حامی دولت، دیروز از گوشه و کنار کشور در مراسم تجدید میثاق با شهدا شرکت کردند و به هیچ وجه گرایش‌های سیاسی در این حضور تاثیر نداشت و جوانان اصلاح‌طلب درگیر تبلیغات یک جانبه تریبون‌داران قرار نگرفته‌ و به وظایف ملی و دینی خود عمل کردند.

الله بداشتی با تبریک این حضور به حامیان دولت گفت: خوشحالم که حامیان دولت توجهی به رفتار سوء و غیراخلاقی این اقلیت نکردند و با حضور محکم خود٬ تحت تاثیر اغراض غیرملی این افراد قرار نگرفته‌اند.

 
شهدای غواص تشییع شهدای غواص توهین به مسئولان نظام در تشییع شهدای غواص
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر