کد خبر: 284569 A

خرازی در همایش حزب ندای ایرانیان:

ایلنا: رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: اگر اصلاح طلبان می‌خواهند از ندا عبور کنند، عبور کنند ولی ندا از اصلاحات عبور نمی‌کند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا٬ صادق خرازی در اولین نشست فصلی حزب ندای ایرانیان از ورود این حزب به انتخابات خبر داد و گفت: به هر نوعی در انتخابات شرکت می‌کنیم.

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان ادامه داد: اگر اصلاح طلبان می‌خواهند از ندا عبور کنند، اشکالی ندارد٬ عبور کنند، اما ندا از اصلاحات عبور نمی‌کند؛ چراکه حزب ندا به باورهای اصلی اصلاح طلبی دینی و واقعی اعتقاد دارد.

وی با بیان اینکه ندا اعتقاد دارد تجلی اصلی که می‌تواند ندا را "ندا" کند؛ باور به دو عنصر اساسی اعتقادات دینی مردم و تشخص و احترام به خود و باورهای ملت است٬ افزود:  ما نمی‌توانیم وسط بازی کنیم؛ آن زمان که می‌توانستیم با ادبیات٬ مردم را فریب دهیم٬ گذشت. جامعه آگاه و بیدار است و نمی‌توانیم با مبانی تند غیرارزشی مدعیان اصولگرایی٬ به تفاهم برسیم.

 رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان با ذکر اینکه باید تلاش کنیم که انحراف از این کشور رخت بربندد و این انحراف را در وجود احمدی‌نژادیسم به عنوان فرهنگ می‌بینیم؛ تصریح کرد: حاضریم خط‌شکن شویم تا انحراف از کشور برود، حتی با خون خودمان.

خرازی با بیان اینکه ما از هر دولتی حمایت می‌کنیم، خاطرنشان کرد: تفکری که بخواهد به عنوان انحراف رشد کند٬ باید در مورد آن افشاگری کرد.

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان تأکید کرد: ما از دولت یازدهم قاطعانه، دقیق و مشروط حمایت می‌کنیم. اگرچه آن را اصلاح طلب نمی‌دانیم؛ گام‌هایی که دولت در داخل و خارج برمی‌دارد مهم است و اگر هر جریانی به قدر می‌رسید٬ چاره‌ای جز پیمودن آن نداشت.

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه جامعه درک می‌کند که دلواپسان، دلواپس چه چیزهایی هستند، افزود: جامعه می‌داند دلواپسی دامی بیش برای فریب مردم ایران امروز نیست و آنها هنوز در اشتباه هستند و نمی‌دانند مردم ایران سرچشمه آگاهی، دانایی و برنایی هستند و هیچ کس نمی‌تواند با این مردم به عنوان مدعی صحبت کند. قانون اساسی ولایت و رهبری را مشخص کرده و هیچ جریان سیاسی نمی‌تواند پای خود را در کفش رهبری کند و مدعی باشد.

وی افزود: اصلاح طلبی در ایران ملتزم و باورمند به نقش و جایگاه متعالی و عالی رهبری در ایران است. این در زبان، قلب و ذهن رئیس دولت اصلاحات نیز هست؛ کسانی که باعث می‌شوند افتراق در جامعه زیاد شود، به آرمان‌های مردم خدمت نمی‌کنند و کسانی که تصور می‌کنند با دروغ و پلشتی می‌توانند پشت انقلاب را بگیرند، اشتباه می‌کنند.

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: امیدوارم روزی این معضلات و سوء تفاهم‌ها حل شود؛ ما در انتخابات شرکت می‌کنیم چون حس می‌کنیم که مسئولیت داریم و باید گام مستحکمی برداریم. ما می‌توانیم بر روی کسانی که در ندا هستند٬ سرمایه گذاری کنیم. امیدواریم ندا نماد اصلی و حقیقی کل جریان‌های اصلاح طلبی باشد.

صادق خرازی همایش حزب ندای ایرانیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر