کد خبر: 284536 A

عراقچی با اشاره به تشیع پیکر شهدای غواص:

ایلنا: معاون وزیر خارجه تاکید کرد: اطمینان می‌دهیم همه آنچه داریم از جان و آبروی خود در دست خواهیم گرفت و برای منافع ملت ایران فروگذار نخواهیم کرد و امیدواریم که در روز قیامت شرمنده روی شهدا نباشیم.

به گزارش ایلنا، سیدعباس عراقچی معاون وزیر خارجه و عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته‌ای با نکوداشت یاد 175 غواص شهید افزود: سلام و درود می‌فرستم به روح شهدای دفاع مقدس به‌ویژه 175 شهید غواص که تشییع شدند؛ پرچمی که آنان بلند کردند امروز به دست ما رسیده و امیدواریم که بتوانیم دینمان را به آنان ادا کنیم و وظایفمان را انجام دهیم.

وی که به علت تأثر شدید و بغض در گلو نمی‌توانست به این بخش از گفت‌وگوها ادامه دهد، چندین بار مصاحبه را قطع کرد.

عراقچی گفت: خیلی دلم می خواست در مراسم تشییع پیکر پاک آنان شرکت می‌کردم اما به علت جلسات پی در پی مرتبط با مذاکرات نتوانستم در این مراسم شرکت کنم، البته آقای ظریف چند دقیقه به این مراسم ملحق شد اما بنده ناچارم در جلسات دیگر شرکت کنم.

معاون وزیر امور خارجه اظهار داشت: وظیفه خود می‌دانم که به آنان ادای احترام کنم و در برابر رشادت‌های آنان سر فرود بیاورم و از روح بلندشان برای مسیری که در پیش داریم کمک بخواهم و امیدوارم موجب سرافرازی ملت ایران و ادامه دهنده راه شهیدان باشیم.

عضو ارشد تیم مذاکره‌ کننده هسته‌ای که با خبرگزاری صدا و سیما مصاحبه می‌کرد٬ تأکید کرد: اطمینان می‌دهیم همه آنچه داریم از جان و آبروی خود در دست خواهیم گرفت و برای منافع ملت ایران فروگذار نخواهیم کرد و امیدواریم که در روز قیامت شرمنده روی شهدا نباشیم.

سیدعباس عراقچی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر