کد خبر: 284396 A

پورمختار به ایلنا خبر داد:

ایلنا: عضو کمیسیون اصل 90 گفت: امروز پلیس راهور برای بازدید از اسکانیاهای عقاب افشان در این شرکت حاضر می‌شود و پس از کنترل با استاندارد 32گانه٬ شماره‌گذاری شروع می‌شود.

محمدعلی پورمختار در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی ایلنا٬ با تاکید بر اینکه طبق تصمیم گرفته شده در جلسه روز یکشنبه کمیسیون اصل 90 امروز٬ پلیس راهور در شرکت عقاب‌افشان برای کنترل و شروع فرایند شماره‌گذاری حاضر می‌شود٬ افزود: امروز پلیس راهور برای بازدید از اسکانیاهای تولید انبوه شرکت عقاب افشان در این شرکت حاضر می‌شود و پس از کنترل اتوبوس‌های اسکانیا با استانداردهای 32گانه شماره‌گذاری شروع می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه فرایند شماره‌گذاری اتوبوس‌های اسکانیا در کمیسیون اصل 90 مصوب شده و باید اجرایی شود٬ تصریح کرد: در جلسه روز یکشنبه سردار مهری رئیس پلیس راهور  و سردار ذوالفقاری معاون وزیر کشور  و مدیرعامل شرکت عقاب‌افشان حضور داشتند و طرفین تعهد کردند که فرایند شماره‌گذاری از پایان هفته جاری آغاز شود.

پورمختار همچنین تعویق شماره‌گذاری اتوبوس‌های اسکانیا را نتیجه ناهماهنگی بین سازمان‌های مربوطه خواند و افزود: به تعویق افتادن شماره‌گذاری این اتوبوس‌ها ناهماهنگی در ارسال استانداردهای 32 گانه بین وزارت صنعت و معدن، سازمان استاندارد و پلیس راهور بوده که متاسفانه این ناهماهنگی‌ها٬ به بخش خصوصی احجاف کرده است.

کمیسیون اصل ۹۰ شماره‌گذاری اتوبوس‌ اسکانیا محمد علی پورمختار شرکت عقاب‌افشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر