کد خبر: 283723 A

سردار دهقان در همایش گرامیداشت ۲۴ خرداد:

ایلنا: وزیر دفاع با بیان اینکه دولت در مذاکرات در چارچوب ترسیم شده از جانب رهبری حرکت می‌کند٬ تاکید کرد: دولت به دنبال نتیجه گرفتن در مذاکرات به هر قیمتی نیست.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، سردار حسین دهقان، پیش ازظهر امروز در همایش گرامیداشت ۲۴ خرداد در شیراز ، با بیان اینکه تیم مذاکره کننده از موضع  قدرت وارد شده و هیچ‌وقت خطوط قرمز را نادیده نمی‌گیرد، افزود: امروز بحث پرونده هسته‌ای و مذاکرات، قدرت جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان نشان داده٬ چراکه اگر جمهوری اسلامی ضعیف بود٬ دنیا بر روی قدرت هسته‌ای هیچ وقت حساب باز نمی‌کرد.

وی ادامه داد: دولت با تمام توان پشت سر مقام معظم رهبری حرکت می‌کند و اعتقاد دارد هیچ ولایتمداری حق ندارد جلوتر از رهبری گام بردارد.

وزیر دفاع در ادامه به تشریح برخی مسائل داخلی پرداخت و با بیان اینکه دولت بسیاری از مشکلات گذشته را برطرف کرده، افزود: رئیس جمهور برای حل مشکلات داخلی برنامه‎ریزی خاصی دارد و دولت همگام با همین برنامه حرکت می‌کند که خوشبختانه یکی از آنها اجرایی شدن مصوبات گذشته امروز سفرهای هیئت دولت است.

سردار دهقان تصریح کرد: دولت اجازه نمی‌دهد هیچکدام از مقامات که دسترسی به بیت‌المال دارند٬ برای خودشان اندوخته‌ای جمع کنند و به فکر خود باشند.

سردار دهقان تاکید کرد: باید توجه داشته باشیم که خرداد ۹۲ دولت کشور را در چه وضعیتی تحویل گرفت و امروز در چه شرایطی قرار دارد.

وزیر دفاع گفت: تورم بیش از ۴۵ درصد، رکود اقتصادی، فضای پرتنشج و حساس داشته‌های دولت در سال ۹۲ بود اما امروز شاهد مهار تورم و ایجاد یک فضای آرام و پرامید در کشور هستیم.

وی با اشاره به اینکه اعتدال دارای معانی خاصی است گفت: اولین ویژگی اعتدال برگشت به قانون و اجرای قانون در جامعه است و اعتقاد داریم اگر قانون در کشور اجرا شود٬ شاهد نظم و پیشرفت خواهیم بود.

وزیر دفاع تصریح کرد: هیچ اقدام فراقانونی در دولت پذیرفته شده نیست و تمام حرکت‌ها طبق برنامه‌ریزی و قانون انجام می‌شود.

سردار دهقان افزود: اعتدال به معنی واگذار کردن کار به کاردان و توجه به خرد جمعی است که همین توجه باعث ایجاد فضای آرام و امن در کشور است.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تاکید کرد: ما باید با تمام توان در راستای ارتقای عزت و اقتدار ملت گام برداریم.

مذاکرات هسته ای سردار دهقان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر