کد خبر: 260931 A

ایلنا: قائم مقام حزب اعتماد ملی با بیان اینکه با گروه‌های فراقانونی روبرو هستیم که به خود اجازه می‌دهند در هر موضوعی دخالت کنند، گفت: قبل از هر اقدامی باید تکلیف گروه‌های نامتعارف مشخص شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت‌الاسلام رسول منتجب نیا در جلسه هم اندیشی دبیران کل تشکل‌های سیاسی و معاون وزیر کشور گفت: من به توانایی جناب مقیمی برای مسوولیت‌شان اعتقاد دارم.

وی ادامه داد: ما امروز میراث‌دار 8 سال ویرانی در کشور هستیم. به هر حال کار کردن در این فضا را بسیار سخت می کند و وظایف سنگینی را بر دوش وزارت کشور محول کرده است.

قائم مقام دبیر کل حزب اعتماد ملی تصریح کرد: برای ایجاد یک انتخابات سالم در سال 94 ما نیاز به یکسری الزامات داریم. اول اینکه باید آرامش و امنیت در کشور کاملا حفظ و با عوامل ناامنی برخورد شود. گروه‌های نامتعارفی که امروز فعالیت غیر قانونی آنها در کشور نهادینه شده است که قبل از هر اقدامی باید تکلیف آنها مشخص شود.

وی گفت: ما باید با کسانی که می‌خواهند از امکانات نهادهای عمومی و حکومتی در راستای اهداف خودشان استفاده کنند، برخورد شود.

منتجب نیا ادامه داد: امروز ما در کشور با گروه‌های فراقانونی روبرو هستیم که به خود اجازه می‌دهند در هر موضوعی دخالت و سخت‌گیری‌هایی را ایجاد کند.

وی درباره برگزاری مراسم و تشکل‌های احزاب نیز گفت: امروز احزاب و تشکل‌های سیاسی برای برگزاری یک برنامه ساده در یک شهرستان با انواع مشکل‌ها روبرو هستند و گاهی نهادهای اطلاعاتی و امنیتی از آنها می‌خواهند که منبع آنها در آن تشکل‌ها باشند و برای آنها خبر بیاورند .

وی در پایان گفت: امسال اولین انتخابات دولت تدبیر وامید شکل می گیردو باید دولت همه شرایط را برای انتخابات سالم فراهم کند که احزاب و همه تشکل‌ها بتوانند آزدانه در آن فعالیت داشته باشند

احزاب سیاسی انتخابات مجلس منجتب نیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر