خبرگزاری کار ایران

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:

انقلاب اسلامی محصول مکتب عاشورای امام حسین (ع) است

انقلاب اسلامی محصول مکتب عاشورای امام حسین (ع) است
کد خبر : ۱۵۰۳۰۱۸

حجت الاسلام محمدحسنی با حضور در یکی از هیئت های عزاداری شهرک شهید شجاعی نیروی هوایی ارتش گفت: انقلاب اسلامی محصول مکتب عاشورای امام حسین(ع) است و هیئت‌های عزاداری امام حسین (ع) محل تربیت مجاهدان عاشورایی و مهدوی است.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام عباس محمدحسنی، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش به همراه امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی نیروی هوایی ارتش با حضور در یکی از هیئت‌های عزاداری شهرک شهید شجاعی نهاجا در جمع عزاداران گفت: باید سعی کنیم با شهدای کربلا ارتباط معنوی بگیریم تا درهای آسمان و معنویت برای ما باز شود.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی محصول مکتب عاشورای امام حسین (ع)است و هیئت‌های عزاداری امام حسین (ع) محل تربیت مجاهدان عاشورایی و مهدوی است، افزود: رزمندگان و شهدای هشت سال دفاع مقدس در همین هیئت‌ها تربیت شدند و امروز هم باید در همین هیئت‌ها زمینه ظهور حضرت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه الشریف را فراهم کنیم و سربازان حضرتش باشیم.

حجت الاسلام محمدحسنی در پایان خاطرنشان کرد: باید برای بهره بیشتر از این جلسات نیت پاک، اعتقاد خالص و با جسم پاک و با وضو حاضر شویم.

امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی، فرمانده نیروی هوایی ارتش نیز در ادامه بیان کرد: هیئت های امام حسین (ع) جایی برای ساختن جسم، روح، ایمان و معنویات مان است و جایی که باید نصایح و توصیه‌های بزرگان دینی‌مان را رعایت کنیم.

وی بابیان اینکه حضور جوان‌ها و نوجوان‌ها در هیئت‌ها یک نعمت بسیار بزرگ است، اظهار کرد: عهد ببندیم که تا سال بعد رذائل اخلاقی‌مان را کمتر کنیم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایان تصریح کرد: هر کاری برای ترویج فرهنگ حسینی و عزای امام حسین(ع) بکنیم، کم است و ما آماده هر گونه کمک به برگزاری این مراسم ها خواهیم بود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز