خبرگزاری کار ایران

اعلام آمادگی دیوان محاسبات برای هرگونه همکاری با دولت چهاردهم

اعلام آمادگی دیوان محاسبات برای هرگونه همکاری با دولت چهاردهم
کد خبر : ۱۵۰۲۴۱۴

دیوان محاسبات برای هرگونه همکاری با دولت چهاردهم به منظور تحقق شفافیت و انضباط مالی اعلام آمادگی کرد.

به گزارش ایلنا، سید احمدرضا دستغیب رییس کل این نهاد نظارتی، در پیامی خطاب به مسعود پزشکیان، نهمین رییس جمهور اسلامی ایران، انتخاب ایشان را تبریک گفت.

 

در متن کامل این پیام آمده است:

جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان
رئیس جمهور منتخب محترم جمهوری اسلامی ایران
با سلام و احترام؛

انتخاب شایسته جنابعالی از سوی ملت بزرگ و سربلند ایران به عنوان رئیس جمهور در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را صمیمانه تبریک می گویم.
حضور حماسی ملت بزرگ ایران در انتخابات اخیر با وجود تمامی تلاش‌های مذبوحانه دشمنان و بدخواهان ایران اسلامی مبنی بر القای ناامیدی در میان مردم بار دیگر شکوه و جلوه‌های بی نظیر وفاداری و همراهی ایرانیان در لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را به نمایش گذارد.

بی شک در دوره جدید، بهره گیری از همه ظرفیت‌های مادی و معنوی موجود و توانمندی نیروهای متخصص و متعهد از همه سلایق سیاسی و نخبگان فکری کشور به ویژه جوانان انقلابی و مؤمن با رویکرد شایسته سالاری، عدالت محوری، فسادستیزی و اولویت بخشی به موضوعات اقتصادی، توسعه تعاملات موثر و هدفمند منطقه‌ای و بین المللی نوید بخش تداوم تعالی و پیشرفت کشور عزیزمان طی سال‌های پیش رو خواهد بود.

رجای واثق دارم با تلاش و اهتمام جنابعالی و با همدلی بیشتر با تمامی ارکان و قوای کشور در این جایگاه خطیر نیز شاهد اقدامات موثر در جهت پیشرفت و آبادانی کشور و آرامش و رفاه مردم فهیم ایران عزیز باشیم و در این راستا نیز دیوان محاسبات کشور در چهارچوب وظایف و اختیارات قانونی خود برای هر گونه همکاری با دولت جدید در زمینه تحقق شفافیت و انضباط مالی در دستگاه‌های اجرایی اعلام آمادگی می‌نماید.

توفیقات روزافزون جنابعالی را ظل توجهات حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در ایفای این مسئولیت خطیر از خداوند متعال مسئلت دارم.

سید احمدرضا دستغیب

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز