خبرگزاری کار ایران

آخوندی در جمع حامیان پزشکیان:

باید از وضعیت تبعیض‌آمیزِ شهروند درجه یک و دو عبور کنیم

باید از وضعیت تبعیض‌آمیزِ شهروند درجه یک و دو عبور کنیم
کد خبر : ۱۴۹۵۹۴۷

وزیر راه و شهرسازی دولت دوازدهم گفت: باید از این وضعیت تبعیض‌آمیز که شهروندان درجه یک و دو داریم، عبور کنیم. باید یک نقطه پایان بر این تبعیض‌ها گذاشت تبعیض بین زن و مرد، بین قومیت، بین شهروندان پایان بپذیرد. 

به گزارش خبرنگار ایلنا، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی دولت تدبیر و امید و نامزد ردصلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری در همایش حامیان مسعود پزشکیان در برج میلاد طی سخنانی گفت: فردوسی هزار سال پیش به ما وصیتی کرد درباره ایران عزیز میراثی است در اختیار ما که باید آن را ارج بداریم، این تمدن با آموزه‌های بسیار غنی در اختیار ماست و تک تک ایرانیان در سراسر کشور چشم به نتیجه این حرکتی هستند که ما شروع کردیم و می‌خواهیم ایران را آباد و آزاد کنیم و دولت ملی ایران را مستقر کنیم. 

وی ادامه داد: ملت ایران در این فضای کم دولتی یا بی‌دولتی احساس بی‌پناهی می‌کنند ما امیدواریم که با پیروزی دکتر پزشکیان دولت ملی مستقر شود و از این وضعیت خارج شود. 

آخوندی تصریح کرد: باید از این وضعیت تبعیض‌آمیز که شهروندان درجه یک و دو داریم، عبور کنیم. باید یک نقطه پایان بر این تبعیض‌ها گذاشت تبعیض بین زن و مرد، بین قومیت، بین شهروندان پایان بپذیرد. 

وی خاطرنشان کرد: ما ایران را یکپارچه و سربلند و آباد می‌خواهیم، همه شهروند ایران هستند و باید برابر باشند. ایران را آباد خواهیم کرد با برابری، با بازگشت به ایده ایران، ایران شاه‌راه عالم و کانون اتصال شرق و غرب و شمال و جنوب عالم است. ما کسانی نخواهیم بود که این چهار راه را ببندیم و کشور را محصور کنیم. 

آخوندی عنوان کرد: ایران ستون فقرات جاده ابریشم است به این معنا که تجارت باید در کشور آزاد باشد، راه این کار پیوستن به سازمان‌های بین‌المللی و قواعد تجارت خارجی است، باید به انواع انحصارات پایان داده شود ما نیازمند بازار رقابتی منصفانه هستیم. 

وی تاکید کرد: در پایان از همه مردم عزیز ایران دعوت می‌کنم تا با رأی به مسعود پزشکیان زمینه روی کار آمدن یک دولت ملی را فراهم کنند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز