خبرگزاری کار ایران

فلسفی در تذکر شفاهی:

رشد ۸ درصدی در برنامه هفتم باتوجه به کشاورزی امکان پذیر است

asdasd
کد خبر : ۱۴۹۲۵۲۶

نماینده تهران در مجلس گفت:اگر می‌خواهیم به رشد ۸ درصدی در برنامه هفتم پیشرفت برسیم باید به بخش کشاورزی توجه کنیم

به گزارش ایلنا، پیمان فلسفی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، ۲۲ خردادماه) مجلس شورای اسلامی، ضمن گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی  گفت: در آستانه تأسیس جهاد سازندگی به فرمان حضرت امام (ره) قرار داریم. ۲۷ خرداد ماه مصادف با سالروز تأسیس جهاد سازندگی است. یاد و خاطره ۳۳۰۰ شهید جهاد کشاورزی و شهدای خدمت و شهدای پرواز اردیبهشت ماه را گرامی می‌داریم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس ادامه داد: همه شاهد بودند که طی این چند جلسه گذشته عمده دستور کار،  نطق‌ها و تذکرات همکاران در خصوص بخش کشاورزی بوده، ما نطق یا تذکری را نداشتیم که در مورد بخش کشاورزی صحبت نکنند.

وی افزود: امام (ره) زمانی که جهاد سازندگی را تأسیس کردند با هدف محرومیت‌زدایی در روستاها بود، روستا از کشاورزی جدا نیست، کشاورزی است که پایه و اساس اقتصاد کشور است، از همکاران می‌خواهم از بخش کشاورزی حمایت کنند تا شاهد محوریت بخشیدن بخش کشاورزی در اقتصاد کشور باشیم، در برنامه کاندیدهای ریاست جمهوری نیز بخش کشاورزی به عنوان محور توجهات آنها قرار گیرد. اگر می‌خواهیم به رشد ۸ درصدی در برنامه هفتم پیشرفت برسیم باید به بخش کشاورزی توجه کنیم.

 

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز