خبرگزاری کار ایران

پزشکیان:

هرکجا باشم مردمی بودن را فراموش نمی‌کنم/ نگران مناظره‌ها نباشید

asdasd
کد خبر : ۱۴۹۱۹۲۳

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: کرد، لر و ترک و بلوچ به هم برتری ندارند و برتری فقط به تقوا است. تقوا هم یعنی حرکت بدون خطا، یعنی اقتصاد را درست کرده و درست مدیریت کنیم. ما باید کاری کنیم که عالمان، کارشناسان، کاردان ها، باتجربه ها و دست پاک ها به قدرت برسند نه آدم هایی که به خاطر قدرت، تهمت می زنند، دروغ می گویند و آبروی آدم ها را می ریزند.

به گزارش ایلنا، مسعود پزشکیان نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شب گذشته پس از تایید صلاحیت خود توسط شورای نگهبان، در جمع برخی از نمایندگان ادوار و مردم گفت: حضرت امیر فرمودند این پست‌ها و مناصب هیچ ارزشی ندارد جز آن‌که قدمی برای مردم برداشته شود. من هر کجا که باشم، مردمی‌بودن را فراموش نخواهم کرد.

پزشکیان افزود: هر کدام از شما نمایندگان عزیزی که به من اعتماد دارید، منتظر تشکیل ستاد و ساختار رسمی نباشید و کار‌های لازم برای دعوت مردم به پای صندوق‌های رای را انجام دهید.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره حضور محکم در مناظره‌های انتخاباتی گفت: نگران آن نباشید. کرد، لر و ترک و بلوچ به هم برتری ندارند و برتری فقط به تقوا است. تقوا هم یعنی حرکت بدون خطا، یعنی اقتصاد را درست کرده و درست مدیریت کنیم. ما باید کاری کنیم که عالمان، کارشناسان، کاردان ها، باتجربه ها و دست پاک ها به قدرت برسند نه آدم هایی که به خاطر قدرت، تهمت می زنند، دروغ می گویند و آبروی آدم ها را می ریزند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز