خبرگزاری کار ایران

صادقی پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری:

با وجود چالش ها هنوز روزنه امید وجود دارد

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۸۹۹۳

یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه با وجود چالش ها هنوز روزنه امید وجود دارد، گفت: رییس‌جمهور به پشتوانه آرای عمومی و اراده ملی می تواند زمینه را برای اصلاح سیاست ها فراهم کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمود صادقی پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری با حضوردر جمع خبرنگاران عنوان کرد: کشور ما درحال حاضر با چالش‌ها و بحران‌های متعددی روبرو است که این چالش‌ها عمدتا ریشه در نظام حکمرانی دارند نه تنها فرصت پیشرفت را از بین برده است بلکه باعث ناکامی و نا‌امیدی ملت ایران در رسیدن به آرمان‌های متعالی انقلاب اسلامی شده است. 

وی با بیان اینکه ریشه این مشکلات در روی‌گردانی نظام تصمیم گیری‌های اساسی کشور از دانش و خرد، پشت کردن به تولید ملی و بی‌توجهی به عدالت است، گفت: این سیاست های نادرست منجر به شکل‌گیری سیستمی رانتی و ویژه خوار شده که منافع خود را در حذف و ستیز دنبال می‌کند.

صادقی با بیان اینکه ایران سرزمین فرصت ها و منابع ارزشمند است، گفت: با وجود چالش ها هنوز روزنه امید وجود دارد. رییس‌جمهور به پشتوانه آرای عمومی و اراده ملی می تواند زمینه را برای اصلاح سیاست ها فراهم کند.

وی تاکید کرد: من در کنار شما مردم خواهم بود. شعار من، توسعه پایدار و تولید ملی و عدالت است.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه رئیس‌جمهور مسئول اجراى قانون اساسى به‌جز مسائل مربوط به رهبرى، است، گفت: با آگاهى از محدودیت‌های موجود تصمیم به حضور در انتخابات ریاست‌جمهورى گرفتم و معتقدم پیش نیاز اصلاح‌ها به رسمیت شناختن حق قانون و ملت ایران است.

خبر در حال تکمیل می باشد...
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز