خبرگزاری کار ایران

محمدحسنی:

ارتش هرگز در برابر تهدیدات دشمن غافلگیر نمی‌شود

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۱۱۶۹

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: ملت هوشیار و آگاه ایران بدانند که فرزندان آنان در ارتش هرگز در برابر تهدیدات دشمنان غافلگیر نمی‌شوند و تهدیدکننده را از کرده خویش پشیمان خواهند کرد.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام والمسلمین عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در دیدار با مرزداران تیپ ۴۱ متحرک هجومی مستقر در نوار مرزی، گفت: حضور در مرزها، دیدار با شما مرزداران و مشاهده‌ روحیه جهاد، مقاومت و ایثارگری شما دلیرمردان موجب خودبالندگی و افتخار است.

وی با اشاره به اهمیّت و جایگاه مرزداران افزود: کاری که شما مرزداران می‌کنید هم‌سطح کار شهدای کربلاست، یعنی اگر امام حسین (ع) امروز اجازه داشت در بین شما ظاهر شود و در حضور شما صحبت کند همان فرمایشاتی را می‌فرمودند که آن روز در کربلا به یاران خود فرمودند، بنابراین کار شما ادامه کار شهدای کربلاست و پاسداری و حفاظت از مرزهای نظام اسلامی و ناموس ملت مسلمان به مثابه پاسداری از خیمه‌های امام حسین (ع) درکربلا است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی اظهار کرد: هرلحظه، هر نفسی که شما مرزداران می‌کشید جهاد در راه خداست و بی‌شک اجرتان در نزد خداوند محفوظ است.

وی با تأکید بر رصد لحظه‌ای تحرکات دشمنان، گفت: دشمنان با افکار پلید خود همواره درصدد نفوذ و خرابکاری در این مرز و بوم هستند، امّا شما مرزداران باید با حفظ هوشیاری و آگاهی کامل و با رصد لحظه‌ای و شبانه روزی تحرکات دشمنان مانع از غافلگیری شده و آنان را از دستیابی به اهداف شوم خود ناکام بگذارید.

حجت‌الاسلام محمدحسنی با ضروری شمردن حفظ آمادگی و ارتقای توان رزمی تمام نیروهای ارتش جمهوری اسلامی برای مقابله با تهدیدات، خاطرنشان کرد: حفظ آمادگی رزمی و در کنار آن تقویت بنیه اعتقادی همچون دوران هشت سال دفاع مقدس برکات زیادی برای کشور دارد و ملت هوشیار و آگاه ایران بدانند که فرزندان آنان در ارتش هرگز در برابر تهدیدات دشمنان غافلگیر نمی‌شوند و تهدید کننده را از کرده خویش پشیمان خواهند کرد.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز