خبرگزاری کار ایران

رییسی در بدو ورود به سمنان:

اقدامات خوبی در حوزه اشتغال و تامین آب سمنان صورت گرفته اما در میانه راه هستیم

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۰۵۱۹

رییس‌جمهور در بدو ورود به سمنان گفت: کاهش نرخ بیکاری و افزایش اشتغال در استان قابل توجه است. توجه خوبی به مسئله مهم تامین آب در سمنان شده و البته با وجود همه اینها معتقدم در میانه راه هستیم.

به گزارش ایلنا، سید ابراهیم رئیسی صبح امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ در چهاردهمین مقصد از دور دوم سفرهای استانی دولت، به استان سمنان سفر کرد و در بدو ورود در سخنانی مردم این استان را شهره به دین‌مداری و برخورداری از علم و دانش دانست و گفت: برخورداری استان سمنان از دانشمندان و فرهیختگان به این استان جایگاه ویژه‌ای داده است.

وی با گرامیداشت یاد شهدای گرانقدر استان سمنان و ادای احترام به خانواده معظم شهدا و ایثارگران و نیز علما و فرهیختگانی که برای استان سمنان، کشور و جهان اسلام نام‌آور هستند، افزود: سمنان استانی معدنی، صنعتی و گردشگری است و ظرفیت‌های خوبی در این استان داریم.

وی با اشاره به این‌که «در دور نخست سفر همراه با مدیران بررسی‌هایی انجام و مصوباتی هم برای رفع مشکلات داشتیم و گام‌های خوبی در راستای نهضت ملی مسکن در استان برداشته شده است»، اظهار داشت: اقدامات مناسبی هم در مسیر فعال کردن کارخانه‌های نیمه‌تعطیل و تعطیل استان انجام شده است.

رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: کاهش نرخ بیکاری و افزایش اشتغال در استان قابل توجه است. توجه خوبی به مسئله مهم تامین آب در سمنان شده و البته با وجود همه اینها معتقدم در میانه راه هستیم. کارهای خوبی برای برخی شهرستان‌ها انجام شده و در برخی شهرستان‌ها اقدامات در دست انجام است که در این سفر دنبال می‌شود.

وی تصریح کرد: مجموعه اقداماتی که در دور نخست سفر انجام شد قابل قدردانی است و از همه مدیران استان اعم از استاندار و نماینده ولی فقیه و سایر مدیران بابت پیگیری اقدامات و مصوبات دور نخست سفر قدردانی می‌کنم.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز