خبرگزاری کار ایران

جبلی در جمع خبرنگاران عنوان کرد:

برگزاری مناظره میان نامزدهای دور دوم انتخابات در شبکه‌های استانی

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۴۸۲۹

رییس سازمان صداوسیما گفت: در مرحله دوم ان‌شاءالله بحث مناظره بین نامزدهای محترم را در حوزه های مختلفی که دور دوم در آنجا برگزار می‌شود در شبکه های استانی خواهیم داشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، پیمان جبلی رییس سازمان صداوسیما در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در پاسخ به سوالی درخصوص رشد آمار مخاطبان این سازمان و همچنین برنامه ریزی های صورت گرفته برای فصل تابستان و اوقات فراغت دانش آموزان گفت: همانطور که هفته گذشته عرض کردم آمار قابل توجه و امیدبخشی از استقبال مخاطبان از برنامه های رسانه ملی داشتیم که در هفته اول نوروز امسال در مقایسه با برنامه های سال گذشته در همین بازه زمانی حدود ۸ درصد افزایش مخاطب بود که این امیدبخش است.

وی ادامه داد: علاوه بر استقبال از برنامه های رسانه ملی که در قالب نظرسنجی های مرکز تحقیقات مشخص شده، استقبال از برنامه های صداوسیما در فضای مجازی هم قابل توجه است، به عنوان مثال برنامه یکی از شبکه های اصلی ما در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها حدود ۸۰ میلیون بازدید داشته و این نشان می دهد که باید به استقبال مخاطلان در بستر های مختلف توجه کرد.

رییس سازمان صداوسیما خاطرنشان کرد: برای تابستان و اوقات فراغت و مناسبت های پیش رو هم همکاران ما در بخش های مختلف سازمان در صداوسیمای استان ها، حوزه سیما، ساختارهای سیمرغ و سیمافیلم در حال برنامه ریزی هستند.

وی افزود: همانطور که قبلا هم عرض کردم خوشبختانه دست ما پر است از آثار نمایشی و تا پایان ۱۴۰۳ تقریبا جدول نمایشی ما کامل شده و ما از الان برای عید نوروز و ماه مبارک رمضان سال آینده در حال برنامه ریزی هستیم تا تولیدات مناسب و قابل قبولی را به لحاظ مختوایی و استقبال مخاطبین داشته باشیم.

جبلی درخصوص درپیش بودن مرحله دوم انتخابات و برنامه این سازمان پیرامون انتخابات تصریح کرد: مرحله دوم انتخابات هم مانند مرحله اول ما ان شاء الله بحث مناظره بین نامزدهای محترم را در حوزه های مختلفی که دور دوم در انجا برگزار خواهد شد ان شاء ئالله خواهیم داشت. طبیعتا کانال های ۲۰۰ گانه را در مرحله دوم نیازی نداریم اما از شبکه های استانی برای برگزاری مناظره نامزدها در دور دوم خواهیم داشت.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز