خبرگزاری کار ایران

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

سخنرانی رئیس جمهور در مراسم ۱۲ فروردین در حرم امام راحل

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۳۸۵۰

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مراسم محوری ۱۲ فروردین ۱۴۰۳، در حرم امام خمینی(ره) و با سخنرانی رئیس جمهور برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه ای از ملت ایران برای شرکت در ویژه برنامه های بزرگداشت یوم الله دوازده فروردین دعوت کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم‏

اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی

‏‏وَ نُریدْ اَنْ نَمُنَّ عَلَی الَّذینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الاْرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ اَئِمَّةً‏وَ نَجْعَلُهُمُ الْوارِثینَ ۱۲ فروردین روز وحدت و اتحاد ملی مردم غیور و قدرشناس ایران حول محور انقلاب اسلامی و تجلی عزم و ارادۀ راسخ ملی مردم فهیم و همیشه در صحنه ایران اسلامی، و مقطع تاریخی بی نظیر در تاریخ کشورما و نقطۀ مکمل و متمم مبارزات مردم برای پیروزی انقلاب اسلامی است.

روزی است که اسلام حیات دوباره یافت و ارادۀ ملی ایرانیان را بر سرنوشت خود تثبیت و بارقه امید در دل محرومان و مستضعفان جهان درخشید روزی که بعد از قرن‌ها رنج و درد، جلوه‌ای از وعدۀخداوند تبارک وتعالی متجلی گشت؛ و ملت مسلمان ایران با فریاد رسا و بلند آری نظام اسلامی را تثبیت و سال‌ها مبارزه و جهاد وایثار خون پاک هزاران شهید لاله گون به ثمر نشست و اراده‌های راسخ و عزم ملی عموم قاطبه مردم، در تأیید انقلاب اسلامی و تثبیت حکومت اسلامی تجسم عینی گرفته، اولین نظام مردم سالار دینی در جهان متولد و رویش آیه‌های سبز انقلاب اسلامی و استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی اولین ثمره نهال نوپای نظام اسلامی گشت.

یوم الله ۱۲ فروردین جلوه‌ای از پیروزی مستضعفان بر مستکبرین و زمینه‌ساز تحقق حکومت عدالت محور جهانی در سپهر سیاست بین‌الملل، گفتمانی نوین، غنی و امیدبخش برای محرومان و مستضعفان را سبب شد. از این رو ۱۲ فروردین در میان ایام الله و جزء مهم‌ترین وپربرکت‌ترین وتعیین کننده‌ترین روز‌های تاریخ ماست. شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن عرض تسلیت ایام شهادت مولی الموحدین امیر المومنین علی (ع) و گرامی داشت لیالی قدر از ملت بزرگ ایران دعوت می‌کند در ویژه برنامه‌های بزرگداشت یوم‌الله دوازده فروردین که در مساجد محوری، مصلی ها، حسینیه‌ها و بقاع متبرکه برگزار می‌شود حضور به هم رسانند.

این مراسم در تهران ساعت ۲۳ شامگاه ۱۲ فروردین در جوار مرقد مطهر امام خمینی (ره) و با سخنرانی رئیس جمهور اسلامی ایران برگزار خواهد شد».

 

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز