خبرگزاری کار ایران

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق ارتش:

استحکامات مرزی ارتش با پیشرفته‌ترین تجهیزات احداث می‌شود

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۱۴۳۱

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق ارتش گفت: استحکامات مرزی ارتش با پیشرفته‌ترین تجهیزات توسط گروه‌های رزمی مهندسی احداث می‌شود.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ آذریان در آیین افتتاح اماکن اداری و آسایشگاه گروهانی پایگاه شهید موحدی علی آبادی در منطقه مرزی جنت‌آباد اظهار کرد: استحکامات مرزی در مرزهای شمال شرق با مدرن‌ترین تجهیزات توسط گروه‌های رزمی مهندسی ارتش احداث می‌شوند. گروه‌های مهندسی رزمی عهده‌دار ساخت پایگاه‌ها، آسایشگاه‌ها و اماکن اداری و نظامی ارتش و همچنین ایجاد زیرساخت‌های زیستی در مرزها هستند.

وی گفت: مأموریت دیگر گروه‌های رزمی مهندسی، پروژه انسداد فیزیکی مرزهای شمال شرق می‌باشد که در چند نقطه مرزی در حال اجراست.نیروی زمینی ارتش از لحاظ تجهیزات و لجستیک در شمال شرق کشور مشکل خاصی ندارد و در صورت نیاز، با همیاری ستاد کل نیروهای مسلح، آن را برطرف خواهد کرد.

وی تصریح کرد: سربازان ارتش و مرزبانی، مرزداران و ولایتمداران ایثارگری هستند که از سرزمین امام رضا(ع) حراست و حفاظت می‌کنند.

اماکن اداری و آسایشگاه گروهانی پایگاه شهید موحدی علی آبادی ارتش در مرزهای مشترک ایران و افغانستان در منطقه جنت آباد شهرستان صالح آباد با ۶۶۰ متر مربع مساحت و ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار احداث شده است.

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز