خبرگزاری کار ایران

شصت و هفتمین نشست کمیسیون مبارزه با مواد مخدر سازمان ملل در وین آغاز به کار کرد

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۹۶۹۰

شصت و هفتمین نشست کمیسیون مبارزه با مواد مخدر سازمان ملل در سطح مقامات بلند پایه و همچنین روسای ارگان های مختلف سازمان ملل برای بررسی پیشرفت های حاصل شده در خصوص رسیدگی به مشکل جهانی مواد مخدر و چگونگی تسریع اجرای تعهدات بین المللی در وین آغاز بکار کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، شصت و هفتمین نشست کمیسیون مبارزه با مواد مخدر سازمان ملل در سطح مقامات بلند پایه و همچنین  روسای ارگان های مختلف سازمان ملل برای بررسی پیشرفت های حاصل شده در خصوص رسیدگی به مشکل جهانی مواد مخدر و چگونگی تسریع در اجرای تعهدات بین المللی در وین آغاز به کار کرد. 

از ایران اسکندر مؤمنی دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر در این نشست حضور دارد و قرار است بعدازظهر امروز پنجشنبه طی سخنرانی به تبیین مجموعه فعالیت‌ها و اقدامات ایران در حوزه مبارزه با مواد مخدر، مطالبات و انتظارت کشورمان به‌عنوان یکی از کشورهای پرچم‌دار مبارزه با مواد مخدر بپردازد.

دبیر ستاد مبارزه با موادر مخدر کشورمان همچنین ملاقات‌ها و بازدیدهای دو یا چندجانبه با مقامات ذی‌ربط سازمان ملل و دیگر کشورها خواهد داشت.

گفتنی است در حاشیه این اجلاس، نمایشگاهی با حضور کشورهای حاضر برپا می‌شود. همچنین غرفه‌ای به منظور ارائه فعالیت‌ها و اقدامات کشورمان در حوزه مبارزه با مواد مخدر در قالب تولیدات رسانه‌ای و همچنین محصولات تولیدی بهبودیافتگان از اعتیاد جهت بازدید شرکت کنندگان در حاشیه این اجلاس دایر خواهد بود.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز