خبرگزاری کار ایران

میراحمدی:

بیش از ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار نفر مشغول محافظت از امینت انتخابات هستند

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۳۹۸۱

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور گفت: از بعد امنیتی با هوشیاری، بیداری و تصرف همه دستگاه‌های اطلاعاتی، بسیجیان، ارتشیان، پاسداران و سربازان گمنام امام زمان(عج) و مرزبانان از امنیت کامل برخوردار هستیم و این انتخابات با مشارکت و امنیت مثال زدنی برگزار ‌خواهد شد. بیش از ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار نفر مشغول محافظت از امینت انتخابات هستند. ‌‌تلاش‌های دشمنان برای نیامدن مردم پای صندوق‌های رای به صورت همه جانبه انجام میشود اما این تلاش‌ها هم مذبوحانه است و پیروز نخواهند شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سید مجید میراحمدی معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور پس از انداختن رای خود در وزارت کشور در جمع خبرنگاران گفت: امروز روز به یادماندنی و خلق حماسه بزرگی توسط ملت شریف و بصیر ایران است. امروز روز غلبه ما بر دشمنان خود و شیاطین است. به فرمان رهبر انقلاب در ساعات اولیه اخذ رای، مردم در صفوف فشرده و به هم پیوسته مردم حتی از ساعات قبل از آغاز در شعب اخذ رای حضور پیدا کردند.

وی افزود:  از بعد امنیتی هم با هوشیاری، بیداری و تصرف همه دستگاه‌های اطلاعاتی، بسیجیان، ارتشیان، پاسداران و سربازان گمنام امام زمان(عج) و مرزبانان از امنیت کامل برخوردار هستیم و این انتخابات با مشارکت و امنیت مثال زدنی برگزار ‌خواهد شد. بیش از ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار نفر مشغول محافظت از امینت انتخابات هستند. ‌‌تلاش‌های دشمنان برای نیامدن مردم پای صندوق‌های رای به صورت همه جانبه انجام میشود اما این تلاش‌های هم مذبوحانه است و پیروز نخواهند شد.

میراحمدی تصریح کرد: مردم عزیز به این شایعه‌ها خصوصا در حوزه امنیتی توجه نکنند. اگر خبر و مساله‌ای باشد به عنوان راوی اول به اطلاع ملت شریف ایران می‌رسانیم. درحالی که صداوسیما در حال پخش صفوف فشرده در سراسر کشور است، بنگاه‌های دروغ پراکنی از خالی بودن شعب اخذ رأی خبر می‌دهند.

وی افزود:  شاهد حماسه بزرگی خواهیم بود که به دست ملت ما رقم خواهد خورد و مردم تضمین کننده امنیت و منافع کشور خواهند بود. آینده کشور به دست مردم رقم می‌خورد. امروز جشن تکلیف سیاسی رای اولی‌های ما نیز خواهد بود که آمادگی خود را نشان دادند. ان‌شاءالله در ساعات اولیه به همراه بزرگترهای خود حضور پیدا کرده و رای خود را ثبت می‌کنند.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز