خبرگزاری کار ایران

| 17:35   
کد خبر : ۱۳۹۸۲۲۲
الهیان در موافقت با برنامه‌های وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان:

حمایت از فدراسیون‌ها با حضور هاشمی شکل تازه‌ای به خود می گیرد

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: متأسفانه در طول سالیان مختلف وزیر ورزش و جوانان همواره بر روی موضوع ورزش متمرکز بوده و بخش جوانان با چالش‌هایی مواجه بوده است که امیدواریم این موضوع در دوره اخیر مورد توجه جدی قرار گیرد.

حمایت از فدراسیون‌ها با حضور هاشمی شکل تازه‌ای به خود می گیرد

به گزارش ایلنا، زهره الهیان در نشست علنی امروز (دوشنبه ۲۷ شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی برنامه‌ها و صلاحیت کیومرث هاشمی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در موافقت با برنامه‌های وی گفت: کیومرث هاشمی مدیری خوش سابقه با سابقه حضور در حوزه مدیریت ورزشی در سطوح مختلف است و از همه مهمتر ایشان یک مدیر بسیجی و انقلابی است.

نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس افزود: امیدواریم با حضور ایشان در جایگاه وزارت ورزش و جوانان آیین‌نامه متعالی ورزش به اجرا درآمده و در کنار رویکرد فنی و تخصصی برنامه‌های هویت‌بخشی به ویژه هویت دینی و انقلابی برای ورزشکاران مورد توجه قرار گیرد.

وی تصریح کرد: ما نیازمند برنامه‌های تحولی در حوزه ورزش هستیم چرا که ورزشکاران در سطوح مختلف ملی نیازمند حمایت‌های جدی هستند و ان‌شاء الله با یک مدیریت مالی شفاف همه ورزشکاران به صورت عادلانه به مسابقات بین‌المللی اعزام شوند.

الهیان در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به لزوم حمایت از حوزه ورزش بانوان گفت: ورزش همگانی بانوان ضامن سلامت معنوی جامعه است، اگر دختران، مادران و زنان جامعه ما سالم باشند، خانواده‌های ما نیز سالم خواهند بود و توجه به حوزه ورزش بانوان از این رو اهمیت ویژه‌ای خواهد داشت.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم خاطر نشان کرد: حمایت از فدراسیون‌ها به عنوان یک نهاد مردمی با توجه به حضور آقای هاشمی در فدراسیون‌ها و سابقه مسئولیت ایشان می‌تواند شکل تازه‌ای به خود بگیرد چرا که ایشان درک درستی از این نهادهای ورزشی دارند به ویژه برخی از این فدراسیون‌ها مثل فدراسیون کشتی خوش درخشیده و در عرصه ورزش و فرهنگ انقلابی درخشان عمل کرده‌اند.

وی در پایان با انتقاد از بی‌توجهی به بخش جوانان گفت: حضور نیروهای جوان و انقلابی در کنار وزیر ورزش و جوانان یک ضرورت است اما متأسفانه در طول سالیان مختلف وزیر ورزش و جوانان همواره بر روی موضوع ورزش متمرکز بوده و بخش جوانان با چالش‌هایی مواجه بوده است که امیدواریم این موضوع در دوره اخیر مورد توجه جدی قرار گیرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز