خبرگزاری کار ایران

| 01:42   
کد خبر : ۱۳۹۶۲۰۴
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش:

کوچکترین تحرکات منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای دشمنان را رصد می‌کنیم

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه این نیرو روز به روز در حال پیشرفت است، تاکید کرد: کوچک‌ترین تحرکات منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای دشمنان را رصد می‌کنیم.

کوچکترین تحرکات منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای دشمنان را رصد می‌کنیم

به گزارش ایلنا، امیر سرتیب علیرضا صباحی‌فرد با حضور در گروه پدافند هوایی شهید بردبار چابهار، از سایت رادار مکران، سایت شهید علیرضا باقری فشا و سایت موشکی مرصاد بازدید کرد و توان رزمی و آمادگی دفاعی این گروه پدافندی را مورد ارزیابی قرار داد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در جریان این بازدید، گفت: امروز پدافند هوایی به معنای واقعی کلمه، خط مقدم دفاع از کشور است و این مسئولیت ارزشمند و در عین حال خطیر بر دوش کارکنان پدافند است.

 وی ادامه داد: کوچکترین تحرکات منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای دشمنان را رصد می‌کنیم و قطعا هر هدفی که بخواهد به مرزهای هوایی کشور نزدیک شود در تیررس شبکه یکپارچه پدافندی کشور قرار دارد.

صباحی فرد با تاکید بر اینکه روز به روز درحال پیشرفت هستیم، تصریح کرد: نیروی پدافند هوایی ارتش با بهره گیری از نفرات متخصص و متعهد و استفاده از سلاح‌ها و تجهیزات به‍ روز به هر نگاه ناپاکی به مرزها و منافع ملی و زیر ساخت‍‌های کشور، پاسخی قاطع و کوبنده خواهد داد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز