خبرگزاری کار ایران

| 16:28   
کد خبر : ۱۳۹۶۱۸۲
حاجی‌بابایی خبر داد؛

موافقت کمیسیون برنامه و بودجه با طرح دوفوریتی تمدید برنامه ششم توسعه

رئیس کمیسیون برنامه و مجلس تاکید کرد: این کمیسیون در جلسه عصر امروز خود با طرح دوفوریتی تمدید اجرای قانون برنامه ششم توسعه تا پایان سال موافقت کرد.

موافقت کمیسیون برنامه و بودجه با طرح دوفوریتی تمدید برنامه ششم توسعه

به گزارش ایلنا، حمیدرضا حاجی‌بابایی با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون در جلسه عصر امروز خود موضوعاتی از قبیل گزارش برنامه هفتم توسعه، اصلاح قانون بودجه و طرح دوفوریتی تمدید اجرای قانون برنامه ششم توسعه تا پایان سال را مورد بررسی قرار داد.

وی با اشاره به رأی مثبت مجلس به دوفوریت تمدید اجرای قانون برنامه ششم توسعه تا پایان سال، بیان کرد: ما پیش تر قانون برنامه ششم توسعه را تا ابتدای مهر ماه تمدید کرده بودیم تا اینکه برنامه هفتم توسعه مصوب و جایگزین شود لذا با توجه به اینکه برنامه هفتم توسعه هنوز مصوب نشده است، مقرر شد تا با دوفوریتی که صبح امروز در مجلس تصویب شد، بتوانیم برنامه ششم را تا زمانی که برنامه هفتم لازم الاجرا می‌شود، مدنظر قرار دهیم و آن را تمدید کنیم.

حاجی بابایی اضافه کرد: از این رو کمیسیون در جلسه عصر امروز خود با طرح دوفوریتی تمدید اجرای قانون برنامه ششم توسعه تا پایان سال موافقت کرد و احتمالاً این طرح فردا یا پس فردا در صحن مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا ان شاء الله برنامه ششم توسعه تا هر زمانی که برنامه هفتم لازم الاجرا می‌شود، ادامه پیدا کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز