خبرگزاری کار ایران

| 07:40   
کد خبر : ۱۳۹۴۷۸۴

بازدید سرزده دادستان کل کشور از دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۱۲ تهران

دادستان کل کشور با حضور در دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۱۲ تهران با کارکنان قضایی این مجموعه دیدار و بر تسریع در رسیدگی به پرونده‌های قضایی تأکید کرد.

بازدید سرزده دادستان کل کشور از دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۱۲ تهران

به گزارش ایلنا به نقل از قوه قضاییه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد موحدی، دادستان کل کشور، به همراه علی القاصی، رئیس کل دادگستری استان تهران، روز پنجشنبه - ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ - به‌ صورت سرزده از دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۱۲ تهران بازدید کردند و در جریان مسائل و مشکلات مراجعان و همچنین نحوه رسیدگی به پرونده‌ها توسط قضات کشیک این دادسرا قرار گرفتند.

موحدی در ابتدای این بازدید با حضور در شعب با بازپرس‌ها، قضات و معاونان دادسرای تهران دیدار و گفتگو کرد و سپس به بررسی پرونده‌های تشکیل‌شده در شعب پرداخت و بر تسریع در رسیدگی به پرونده‌های قضایی تأکید کرد.

دادستان کل کشور با بررسی پرونده‌های اداره معاضدت قضایی دادسرای عمومی و انقلاب تهران در جریان تصمیمات اتخاذشده در پرونده‌های قضات کشیک قرار گرفت و ضمن اطلاع‌یافتن از فعالیت‌های انجام‌شده، توصیه‌ها و تذکرات لازم را ارائه کرد.

موحدی در حاشیه این بازدید گفت: گزارش‌هایی که از دادسرا و دادگستری استان تهران دریافت کرده‌ایم نشان می‌دهد روند انجام کارها خوب است. قضات با توجه به مشغله کاری بسیار و حجم زیاد ورودی پرونده‌ها در عین حال از تمام ظرفیت‌ها استفاده می‌کنند تا در اولین فرصت فرایند رسیدگی را انجام دهند.

او افزود: به عنوان نمونه در بازدیدی که امروز از دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۱۲ صورت گرفت قضات کشیک تا به این لحظه درباره تمام مراجعاتی که داشتند تصمیمات لازم را اتخاذ و پرونده‌ها را تعیین تکلیف کرده بودند.

موحدی بیان کرد: در راستای تعیین تکلیف به‌موقع پرونده‌ها و تسریع در رسیدگی به درخواست‌های مطروحه از مدیریت دادگستری استان تهران، دادسرای تهران و قضات دادسرا و دادگاه تشکر و قدردانی می‌کنم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز