خبرگزاری کار ایران

| 18:27   
کد خبر : ۱۳۹۴۷۴۳
سردار تنگسیری در دیدار با امیرصباحی‌فرد

همدلی و اتحاد بین نیروهای مسلح موجب خشنودی رهبری است

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران در دیدار با فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: اقتدار دفاعی و قدرت بازدارندگی کشور، ثمره وحدت همدلی و یکپارچگی نیروهای مسلح تحت تدابیر فرمانده معظم کل قوا است.

همدلی و اتحاد بین نیروهای مسلح موجب خشنودی رهبری است

به گزارش ایلنا به نقل از ارتش، سردار سرتیپ پاسدار علیرضا تنگسیری به همراه جمعی از فرماندهان و معاونان این نیرو به مناسبت گرامیداشت سالروز پدافند هوایی با حضور در ستاد این نیرو، با امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد دیدار و گفت‌وگو کردند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به‌روزترین و مجهزترین سامانه‌ها را در اختیار دارد و این واقعیتی انکارناپذیر است که نیروهای مسلح ما از قدرت برتر پدافند هوایی در منطقه برخوردار هستند و دشمنان نیز این را به خوبی می‌دانند.

وی اقتدار دفاعی و قدرت بازدارندگی اطمینان‌بخش ایران اسلامی را ثمره وحدت و یکپارچگی نیروهای مسلح تحت تدابیر و منویات فرماندهی معظم کل قوا عنوان کرد و گفت: این همدلی و اتحاد بین نیروهای مسلح موجب خشنودی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و مباهات ملت عظیم الشان ایران است.

وی اظهار کرد: به واسطه همت بلند و اعتماد به توانمندی جوانان و دانشمندان داخلی از محدوده شعار خارج و وارد عرصه عمل و تجربه و به یک قدرت در منطقه و جهان تبدیل شده‌ایم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز