خبرگزاری کار ایران

| 08:28   
کد خبر : ۱۳۹۴۵۸۲
امیر واحدی:

موکب‌های نیروی هوایی در شهرهای نجف، کربلا و مهران در حال خدمت‌رسانی به زائرین هستند

فرمانده نیروی هوایی ارتش، گفت: موکب‌های نیروی هوایی با شعار«حیاتنا الحسین (ع)» با مشارکت مردمی و خادمان حریم ولایت نهاجا در شهرهای نجف، کربلا و مهران در حال خدمت‌رسانی به زائرین هستند.

موکب‌های نیروی هوایی در شهرهای نجف، کربلا و مهران در حال خدمت‌رسانی به زائرین هستند

به گزارش ایلنا امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی در جمع دانشجویان دانشگاه هوایی علوم فنون هوایی شهید ستاری بازگشتی از پیاده‌روی اربعین، گفت: همایش عظیم پیاده‌روی اربعین بهترین الگوی کار مشارکتی و یک حرکت مردمی و نشان‌دهنده پویایی مکتب عاشورا و علاقه مسلمانان و دیگر ادیان الهی به امام حسین(ع) است.‌

وی افزود: امسال ستاد اربعین نیروی هوایی ارتش با شعار«حیاتنا الحسین(ع)» فعالیت خود را در زمینه سبک زندگی حسینی و سربازی در راه اباعبدالله الحسین(ع) در موکب‌ها و بیمارستان سیار مستقر این نیرو در پیاده‌روی اربعین حسینی آغاز کرد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش خاطرنشان کرد: موکب‌های نیروی هوایی با مشارکت مردمی و خادمان حریم ولایت نهاجا در شهرهای نجف، کربلا و مهران در حال خدمت‌رسانی به زائرین است.

واحدی اضافه کرد: پویش‌های مردمی، ایجاد موکب‌ها در مرزهای زمینی، آماده‌باش صد در صدی پایگاه‌های مرزی به منظور انتقال مصدومین توسط آمبولانس‌ هوایی به پایگاه هوایی شهید لشکری مهرآباد، پشتیبانی ترابری از زائران، توزیع اقلام غذایی و فرهنگی و تولید محتوا از مهمترین اقدامات نهاجا در پیاده‌روی اربعین امسال است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز