خبرگزاری کار ایران

| 17:47   
کد خبر : ۱۳۹۰۰۸۲
سردار پاکپور در مراسم تکریم و معارفه فرمانده قرارگاه منطقه‌ای ثامن الائمه:

امنیت مردم خط قرمز ما است

سردار پاکپور در مراسم در مراسم تکریم و معارفه فرمانده قرارگاه منطقه ای ثامن الائمه امنیت مردم را خط قرمز نیروهای مسلح خواند و گفت:شاهد تحقق امنیت پایدار در مرزها‌ هستیم، در مرزهای جنوب شرقی و شرق کشور با بسیج بسیاری از جوانان اهل سنت و شیعه و سازماندهی در قالب دسته های رزمی، تامین امنیت مرزها را به خود آنها سپرده ایم.

امنیت مردم خط قرمز ما است

به گزارش ایلنا،  فرمانده نیروی زمینی سپاه در مراسم تکریم و معارفه فرمانده قرارگاه منطقه ای ثامن الائمه، امنیت مردم را خط قرمز خواند و گفت: مرزنشینان در کنار نیروهای مسلح نقش مهمی در تامین امنیت در مرزهای کشور دارند.

 

سردار پاکپور افزود: شاهد تحقق امنیت پایدار در مرزها‌ هستیم، در مرزهای جنوب شرقی و شرق کشور با بسیج بسیاری از جوانان اهل سنت و شیعه و سازماندهی در قالب دسته های رزمی، تامین امنیت مرزها را به خود آنها سپرده ایم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: در مرزهای باشماق کردستان و تمرچین آذربایجان غربی با بسیج تمام امکانات سپاه برای خدمت به زائران اربعین پای کار هستیم و امیدواریم رضایت مردم را جلب کنیم.

در این مراسم  که با حضور جمعی از فرماندهان سپاه، ارتش، نیروی انتظامی، مرزبانی و جمعی از علما اهل سنت و شیعه برگزار شد از زحمات سردار مرتضوی تجلیل و سردار اشعری به عنوان فرمانده قرارگاه منطقه ای ثامن الائمه حکم انتصاب خود را دریافت کرد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز