خبرگزاری کار ایران

| 18:19   
کد خبر : ۱۳۸۹۵۳۵
رحیمی مظفری در تذکر شفاهی:

تمام پرداخت‌های سفرهای رئیس‌جمهور از کیسه وزارت نفت است

نماینده سروستان در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور در سفرهای خود هرکجا مشکلی مشاهده می‌کند می‌گوید وزارت نفت آن را جبران کند، تمام پرداخت‌های سفرها از کیسه وزارت نفت است،

تمام پرداخت‌های سفرهای رئیس‌جمهور از کیسه وزارت نفت است

به گزارش خبرنگار ایلنا، عبدالعلی رحیمی مظفری در نشست علنی امروز (دوشنبه، ۳۰ مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی، گفت: چند روز است که همکاران دائما از تریبون مجلس اعلام می کنند پول نقد رسوب شده و طلب کشاورزان پرداخت نمی شود، ۱۳۰ هزار میلیارد تومان پول موجود در وزارت نفت مربوط به یکی از بانک‌ها است که بابت آن وزارت نفت جریمه پرداخت می کند.

نماینده مردم سروستان و کوار و خرامه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وزارت نفت به برخی شرکت ها بابت سرمایه گذاری که انجام داده اند جریمه پرداخت می کند، ادامه داد: برخی نمایندگان می گویند که پول در وزارت نفت رسوب شده و ملت نیز این صحبت ها را می شنوند. دوستان اگر می خواهند نظر دهند باید نظر آن ها کارشناسی باشد.

وی با بیان اینکه وزارت نفت روی موضوع نرخ ارز با یکی از بانک‌ها اختلاف دارد و میزان برداشت از حساب وزارتخانه محل اختلاف است، تصریح کرد: در آینده همکاران در صحن می گویند چرا ناترازی گاز داری، چرا به پارس جنوبی رسیدگی نشده و چرا نتوانسته ایم صادرات کنیم.

مظفری با اشاره به اینکه رئیس جمهور در سفرهای خود هرکجا مشکلی مشاهده می کند می‌گوید وزارت نفت آن را جبران کند، تمام پرداخت‌های سفرها از کیسه وزارت نفت است، عنوان کرد: در تابستان مشکل برق داریم و اکنون در جایگاه های بنزین نیز مشکلاتی وجود دارد و زمستان در نیروگاه ها مشکل سوخت پیدا می کنیم، اگر می خواهید مطلبی بیان کنید پیشینه آن را ببینید تا متوجه شوید چه اتفاقی رخ داده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز