خبرگزاری کار ایران

| 18:46   
کد خبر : ۱۳۸۹۰۴۴
سردار پاکپور:

عملیات «ربیع» ضربه جدی به ضدانقلاب وارد کرد

فرمانده نیروی زمینی سپاه تاکید کرد: عملیات «ربیع» یک عملیات دقیق بود که با هفتاد موشک و دهها پهپاد انجام شد که نتیجه آن وارد آمدن آسیب جدی به بدنه گروهک های ضدانقلاب در اقلیم شمال عراق بود.

عملیات «ربیع» ضربه جدی به ضدانقلاب وارد کرد

به گزارش ایلنا، سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در بیست و چهارمین مجمع عالی فرماندهان و مسئولین سپاه با اشاره به فعالیت ها و عملکرد این نیرو در سال های اخیر عنوان کرد: فعالیت های نیروی زمینی سپاه در ۳ محور اصلی عملیات جاری در شمال غرب، غرب و جنوب شرق کشور، آمادگی برای تهدیدات بالقوه و مبارزه با گروهک های ضد انقلاب متمرکز است .

وی افزود: در منطقه شمال غرب و جنوب شرق کشور بعضا با تهدیداتی از سوی گروهک های تروریستی مواجه هستیم که نیروی زمینی سپاه در این زمینه مقتدرانه عمل کرده است. ما از سال ۱۳۸۸ عملیات نظامی علیه گروهک های تروریستی را در جدار مرزهای شمال غرب کشور انجام دادیم و گروهک های تروریستی امروز در موضع انفعال و انزوا هستند.

سردار پاکپور با اشاره به اقدامات راهبردی نیروی زمینی سپاه در شمال غرب و غرب کشور تصریح کرد: در عملیات «ربیع» هدف ما این بود که ضد انقلاب را با عملیات پهپادی و موشکی مجبور کنیم که خلع سلاح شوند و یا به اردوگاه های خود بازگردند. این اقدام یک عملیات دقیق بود که با هفتاد موشک و ده ها پهپاد انجام شد که نتیجه آن وارد آمدن آسیب جدی به بدنه گروهک های ضد انقلاب در اقلیم شمال عراق بود.

وی با اشاره به امنیت قابل قبول مرزهای کشور اعم از جنوب شرق نیز گفت: در تاسوعا و عاشورای حسینی دشمنان برنامه هایی برای اقدامات تروریستی و ناامن سازی داشتند که با اعزام پنج تیپ تکاور به مناطق مرزی توطئه آن ها را خنثی کردیم و به توفیق الهی از آمادگی لازم برای برخورد با هرگونه اقدام ناامن کننده برخورداریم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز