خبرگزاری کار ایران

| 14:02   
کد خبر : ۱۳۸۸۷۵۰

۱۸ هزار تُن کود شیمیایی از انبار‌های بندر امیرآباد بهشهر ترخیص شد

رییس کل دادگستری استان مازندران از تخلیه و ترخیص بیش از ۱۸ هزار تُن کود شیمیایی از انبار‌های بندر امیرآباد بهشهر خبر داد.

 ۱۸ هزار تُن کود شیمیایی از انبار‌های بندر امیرآباد بهشهر ترخیص شد

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام محمدصادق اکبری گفت: اقدامات لازم در خصوص تعیین تکلیف ۱۸ هزار و ۴۵۹ تُن کود شیمیایی مورد نیاز کشاورزان از بندر امیر آباد بهشهر انجام شده است.

رییس کل دادگستری مازندران اظهار کرد: پس از بازدید رییس قوه قضاییه از بندر امیرآباد و دستورات راهگشای وی برای تعیین تکلیف کالا‌های موجود، با پیگیری دستگاه قضایی استان و تعامل و همراهی ادارات مرتبط، شاهد رفع مشکلات ترخیص اقلام مورد نیاز جامعه هستیم. 

حجت الاسلام اکبری ادامه داد: رهبر انقلاب و رییس قوه قضاییه همواره بر حمایت از تولید و توجه به کالا‌های اساسی در جهت رفاه حال مردم، حساسیت و تاکید ویژه‌ای دارند که این مهم باید مد نظر ویژه قرار گیرد.

وی تاکید کرد: اهمیت کود شیمیایی برای تولید محصولات زراعی به قدری بالاست که امروزه حتی در سنتی‌ترین مراکز کشاورزی هم شاهد استفاده از این فراورده‌ها هستیم.

حجت الاسلام اکبری خاطرنشان کرد: امیدوارم با نظارت دستگاه قضایی استان و تلاش دستگاه‌های مرتبط، گام بلندی در جهت صیانت از حقوق بیت‌المال و احقاق حقوق عامه برداشته خواهد شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز