خبرگزاری کار ایران

| 21:20   
کد خبر : ۱۳۸۸۲۰۴

مجمع عمومی فرماندهان سپاه اواخر این ماه برگزار می‌شود

سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه از برگزاری بیست و چهارمین مجمع عالی فرماندهان و مسئولین سپاه در اواخر مرداد ماه در تهران خبر داد.

مجمع عمومی فرماندهان سپاه اواخر این ماه برگزار می‌شود

به گزارش ایلنا، سردار سرتیپ رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه با اشاره به برگزاری بیست و چهارمین مجمع عالی فرماندهان و مسئولین سپاه در اواخر مرداد ماه سال جاری گفت : این مجمع با حضور فرماندهان و مسئولین عالی و ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با هدف تحکیم و تقویت همدلی و هماهنگی برای نقش آفرینی‌های ماموریتی و تبیین و تاکید بر جهت گیری‌های اصلی سپاه در انجام رسالت پاسداری و نمایش انسجام و آمادگی‌های همه جانبه برای اجرای تدابیر و فرامین مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا (مدظله العالی ) در صیانت از استقلال ، امنیت ملی و دستاوردهای انقلاب اسلامی در تهران پایتخت ایران اسلامی ،برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه طلیعه مجمع ، آیه شریفه" نصر من الله و فتح قریب " و شعار آن " آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی " انتخاب شده است ؛ افزود : در این مجمع روسای قوا ، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ، فرمانده کل سپاه و تعدادی دیگر از مسئولین کشوری و لشکری سخنرانی و به تبیین و تحلیل موضوعات مهم بین المللی منطقه‌ای و ملی خواهند پرداخت.

سردار شریف تبیین اهداف و برنامه‌های آینده سپاه از جمله برنامه ۵ ساله هفتم و فرمان اعتلای بسیج را از دیگر محورهایی دانست که در این مجمع به آن پرداخته می‌شود.

سخنگوی سپاه در پایان تاکید کرد : این مجمع فرصت مغتنم و ارزشمندی است تا سپاه و پاسداران انقلاب اسلامی بار دیگر میثاق با آرمان‌های امام خمینی (ره) ، بیعت با مقام عظمای ولایت و رهبری و فرماندهی کل قوا (مدظله العالی) و وفاداری به ملت شریف و قهرمان ایران را تجدید و مورد تاکید قرار دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز