خبرگزاری کار ایران

| 10:39   
کد خبر : ۱۳۸۸۰۶۳
مخبر:

دولت با همت و تلاش بی‌وقفه و شبانه‌روزی توانست بخش زیادی از مسائل و تهدیدها را پشت سر بگذارد

اعضای فراکسیون شاهد مجلس شورای اسلامی در آستانه سالروز بازگشت آزادگان به کشور با معاون اول رئیس جمهور دیدار کردند.

دولت با همت و تلاش بی‌وقفه و شبانه‌روزی توانست بخش زیادی از مسائل و تهدیدها را پشت سر بگذارد

به گزارش ایلنا، محمد مخبر در این جلسه با گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به کشور، گفت: خانواده معظم شهدا، ایثارگران و آزادگان از جایگاه ویژه ای نزد ملت ایران برخوردار هستند و همواره در صف نخست حفاظت و حراست از نظام و میهن اسلامی بوده اند.

معاون اول رئیس جمهور از خانواده شهدا و ایثارگران به عنوان ظرفیتی بزرگ برای کشور یاد کرد و افزود: متاسفانه آنطور که باید نتوانسته ایم از این ظرفیت مهم‌ در توسعه و حرکتهای پیشران کشور استفاده کنیم که لازم است در این خصوص برنامه ریزی جدی صورت گیرد.

معاون اول رئیس جمهور در ادامه با اشاره به مسائل و مشکلات پیش روی کشور در زمان آغاز بکار دولت مردمی تصریح کرد: دولت سیزدهم از ابتدا با مشکلات گسترده ای در حوزه‌های مختلف مواجه بود که با همت و تلاش بی وقفه و شبانه روزی توانست بخش زیادی از مسائل و تهدیدها را پشت سر بگذارد.

مخبر همچنین با اشاره به روابط نزدیک و صمیمانه میان دولت و مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: خوشبختانه تعامل سازنده ای بین دولت و نمایندگان حاکم است و معتقد هستیم نمایندگان خانه ملت پشتوانه و بازوی خوبی برای دولت هستند تا کارها و برنامه های کشور با سرعت بیشتری به سرانجام برسد.

در این جلسه اعضای فراکسیون شاهد مجلس شورای اسلامی نیز هر کدام در سخنانی مسائل و مشکلات پیش روی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را مطرح کردند و سپس به تشریح دغدغه‌ها و کاستی ها حوزه های انتخابیه خود پرداختند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز