خبرگزاری کار ایران

| 02:59   
کد خبر : ۱۳۸۷۳۱۰
محمودوند در تذکر شفاهی:

می‌گویند استیضاح وزیر راه و شهرسازی را پس بگیرم

یک نماینده مجلس گفت:به من می‌گویند که استیضاح وزیر راه و شهرسازی را پس بگیرم اما چقدر باید هزینه جانی و مالی به خاطر ورودی و خروجی در اتوبان خرم آباد- بروجرد بدهیم.

می‌گویند استیضاح وزیر راه و شهرسازی را پس بگیرم

به گزارش خبرنگار ایلنا، مرتضی محمودوند در نشست علنی امروز (دوشنبه، ۲۳ مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با انتقاد از مصوبه شورای عالی فرهنگی در زمینه تاثیر قطعی معدل در آزمون سراسری، گفت: آیا روستازاده ای که با کمترین امکانات درس می خواند با فرزند منی که در پایتخت با همه امکانات درس می خوانند یکی هستند، آیا این مسئله عدالت تحصیلی است؟

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی خلاف قانون بیّن قانون اساسی و عدالت و همچنین آرمان های انقلابی است که این همه شهید برای احقاق حق جان خود را از دست دادند. امیدواریم این مسئله نیز تبدیل به بحران در کشور نشود.

وی افزود: به من می‌گویند که استیضاح وزیر راه و شهرسازی را پس بگیرم اما چقدر باید هزینه جانی و مالی به خاطر ورودی و خروجی در اتوبان خرم آباد- بروجرد بدهیم.

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری در پاسخ به بخش اول تذکر این نماینده، عنوان کرد: در هیات رئیسه مجلس این موضوع به صورت مستوفی صحبت شد. اگر شورای عالی انقلاب فرهنگی در لغو مصوبه خود اقدامی انجام ندهد طرح یک فوریتی نمایندگان مجلس برای تعیین تکلیف این موضوع در دستورکار قرار خواهد گرفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز