خبرگزاری کار ایران

| 07:15   
کد خبر : ۱۳۸۶۹۷۳

آزادی پنج زندانی جرایم غیرعمد

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران گفت: برادرزاده های شخصی که به همراه خانواده‌اش در سانحه تصادف فوت کرده بودند، مخارج مراسم ختم را به حساب این ستاد واریز کردند تا در آزادی 5 نفر از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد سهمی داشته باشند.

آزادی پنج زندانی جرایم غیرعمد

به گزارش ایلنا، از پایگاه اطلاع‌رسانی اداره کل زندان‌های استان تهران، منوچهر رحمانی در این باره گفت: شش نفر که همگی عضو یک خانواده بودند، در سانحه تصادف از دنیا رفتند و برادرزاده‌های پدر آن خانواده، با اهدای پنجاه میلیون تومان به حساب ستاد دیه، زمینه آزادی پنج نفر از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد را فراهم کردند.

وی افزود: طی سانحه دردناک رانندگی همه اعضای یک خانواده که شامل پدر، مادر و چهار فرزند بودند، از دنیا رفته و برادرزاده‌های پدر خانواده، با مراجعه به ستاد دیه استان تهران، مخارج مراسم سوگواری و ختم را به حساب ستاد واریز کردند تا در پرداخت بدهی 5 نفر از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد سهیم شوند.

وی با تأکید بر اینکه آزادی یک زندانی جرایم غیرعمد موجب نجات یک خانواده است؛ افزود: کمک به آزادی یک زندانی جرایم غیرعمد اتفاق بزرگ و حسن اریه است، قبل از آنکه زندانی و خانواده‌اش از آن بهره‌مند شود فرد انفاق کننده از ثمره آن کار خیر بهره‌مند می‌شود.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران با دعوت از نیکوکاران برای پیوستن به جمع خیرین این ستاد برای معرفی زندانیان نیازمند آن، اعلام آمادگی کرد و گفت: مددکاران ستاد دیه به صورت روزانه، پرونده این افراد را از زندان‌ها دریافت و تا فراهم شدن زمینه آزادی افراد واجد شرایط پیگیری می‌کنند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز