خبرگزاری کار ایران

| 04:37   
کد خبر : ۱۳۸۴۰۹۲
قالیباف در نطق پیش از دستور:

برنامه‌ریزی دشمنان برای جدا کردن ملت ایران از اهل بیت(ع) باز هم شکست خورد

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ملت مؤمن ایران اسلامی امسال باشکوه‌تر از گذشته، مجالس عزای سید و سالار شهیدان را به نحو شایسته اقامه کردند، گفت: توطئه‌گران و دشمنان ملت ایران که برای جدا کردن این مردم از اهل بیت(ع) برنامه‌ریزی کرده بودند، باز هم شکست خوردند.

برنامه‌ریزی دشمنان برای جدا کردن ملت ایران از اهل بیت(ع) باز هم شکست خورد

به گزارش ایلنا، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز ۱۵ مرداد قوه مقننه در نطق پیش از دستور خود، با بیان اینکه ملت مؤمن ایران اسلامی امسال باشکوه تر از گذشته و فراتر از پیش بینی ها مجالس عزای سید و سالار شهیدان را به نحو شایسته اقامه کردند، گفت: توطئه گران و دشمنان ملت ایران که برای جدا کردن این مردم از اهل بیت(ع) برنامه ریزی کرده بودند، باز هم شکست خوردند و بار دیگر به جهانیان ثابت شد که «ما ملت امام حسینیم» و شعله عشق دیرینه ایران به اهل بیت(ع) برافروخته تر خواهد شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: از تمامی بانیان خیر، واعظان معزز، مادحین ارجمند و عموم خادمان برگزاری مراسم های عزای محرم امسال در سراسر کشور تقدیر و تشکر می کنم.

وی همچنین افزود: به طور ویژه از تمامی سربازان و پاسداران گمنام امام زمان(عج) و نیروهای جان برکف میدانی در فراجا و سایر نهادها که با دقت و هوشمندی توطئه ها را خنثی کرده اند و آرامش و امنیت مردم را در مجالس عزاداری محرم امسال فراهم کردند تشکر می کنم و قدردان زحمات و ایثار آنها هستیم.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین سالروز شهادت فرمانده متعهد و متخصص امیرسرلشگر خلبان عباس بابایی را گرامی داشته و به تمامی شهدای پرافتخار نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران درود می فرستم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز