خبرگزاری کار ایران

| 07:51   
کد خبر : ۱۳۸۳۱۳۰
فرمانده کل ارتش:

ایمان، انضباط و آموزش از ارکان مهم ارتش ولایتمدار است

امیر سرلشکر موسوی در مراسم ابلاغ و اعطای درجه سرتیپ دومی افسران ارتش گفت: ایمان، انضباط ، آموزش، حفاظت و نگهداری، ارکان و ستون‌های ارتش ولایتمدار و مقتدر جمهوری اسلامی ایران است.

ایمان، انضباط و آموزش از ارکان مهم ارتش ولایتمدار است

به گزارش ایلنا، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران بعدازظهر روز سه شنبه در مراسم ابلاغ و اعطای درجه سرتیپ دومی مصوب فرمانده معظم کل قوا به ۱۸ نفر از افسران، با اشاره به مولفه‎های ایمان، انضباط، آموزش، حفاظت و نگهداری در ارتش گفت: این پنج مولفه ارزشمند، از مهمترین ارکان و ستون‌های ارتش مقتدر و ولایتمدار جمهوری اسلامی ایران است که آحاد فرماندهان و کارکنان ارتش باید همواره در حفظ و ارتقای آنها تلاش کنند.

وی در ادامه افزود: رهبر معظم انقلاب، ارتش جمهوری اسلامی را واجد ویژگی‌های متعدد و زیبایی هچمون ایمان، انضباط و آموزش می‌دانند و مردم عزیز هم علاوه بر صفات و خصائل نیکویی که از ارتش سراغ دارند ارتش را مبادی نظم، ایثار ،شجاعت و پیشگام در خدمت‌رسانی می‌دانند و لازم است همه فرماندهان و کارکنان شکرگزار درگاه الهی و قدردان نگاه رهبر بصیر و مردم شریفمان باشند و در حفظ و تعمیق این صفات در خود و محیط تحت مدیریت و فرماندهی‌شان بکوشند. 

وی با یادآوری حسن اعتماد فرمانده معظم کل قوا در تصویب درجات امیری به ۱۸ نفر از افسران ستاد و نیروهای زمینی، پدافند، هوایی و دریایی ارتش ادامه داد: ایمان و اعتقاد به ارزش‌های متعالی دینی و ارتقای سطح آموزش‌ها مبتنی بر نیاز روز، رعایت حیطه‌بندی و حفاظت‌گفتار و نگهداری از تجهیزات و نیروی انسانی لازم است استمرار داشته و با برنامه ریزی‌های آینده‌نگرانه تقویت شود.

سرلشکر موسوی در ادامه ضمن تبریک ارتقای درجه  افسران ارشد گفت: هر میزان درجه و جایگاه مدیریتی  بالاتر می‌رود، الزام به رعایت بایدها و نبایدها بیشتر و انتظارات نیز افزایش می‌‌یابد.

وی اظهار داشت: پیشرفت‌ها و نتایج مورد انتظار در سایه لطف الهی و با تلاش و مدیریت جهادی مبتنی بر عشق، علم و تجربه حاصل خواهد شد.

گفتنی است، در این مراسم امیر دریادار سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش، فرمانده قرارگاه مشترک خاتم الانبیاء (ص) کشور، فرماندهان نیروها و برخی معاونین و مسئولین آجا حضور داشتند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز