خبرگزاری کار ایران

| 12:32   
کد خبر : ۱۳۸۱۹۰۷
بهادری جهرمی:

دولت مردمی با اتکا به مردم و همت جوانان، از شهریور ۱۴۰۰ پیگیر حل بحران‌های گذشته است

سخنگوی دولت گفت: با جایگزین شدن مدیریت جهادی و تلاش شبانه‌روزی بجای مدیریت خسته و دولت بی‌تفاوتی که تبلور ادب آن تا امروز هم در رسانه‌های حامی آن دیده می‌شود، قطعا مشکلات ناشی از نزدیک ‎یک دهه معطل نگه داشتن کشور حل خواهد شد

دولت مردمی با اتکا به مردم و همت جوانان، از شهریور ۱۴۰۰ پیگیر حل بحران‌های گذشته است

به گزارش ایلنا، علی بهادری جهرمی در واکنش به حاشیه روزهای اخیر در فضای مجازی در حساب توئیترش نوست:

«چند شب پیش توفیق عزاداری در هیئت یکی از کوره‌های آجرپزی حاشیه تهران را داشتم.

پس از جلسه به درخواست آن عزیزان، چند دقیقه‌ای در پاسخ به وضعیت رسیدگی به مشکلات صحبت کردم. گفتم دولت و شخص رئیس‌جمهور شبانه‌روز و با تمام توان تلاش می‌کنند مشکلات را برطرف کنند. روایتی از دلسوزی رئیس‌جمهور نسبت به مشکلات به ارث رسیده و نحوه مطالبه امور از وزرا، به مذاق رسانه‌های لندنی و اشخاص همسو با دروغ‌پردازی آنها خوش نیامد و بازهم موجب عصبانیت آنها شد. دولت مردمی فارغ از این حواشی، با اتکا به مردم و همت جوانان از شهریور ۱۴۰۰ پیگیر حل بحران‌های گذشته است.

تمرکز بر امور راهبردی، حل مسائل و مشکلات قدیمی و روی زمین مانده، برنامه‌محوری، تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام که مردم بعضا تا ده‌ها سال معطل تکمیل آن‌ها بودند، مسئولیت‌پذیری و دوری از حواشی از مهم‌ترین رویکردهای دولت در این حدود دوسال گذشته بوده است.

با جایگزین شدن مدیریت جهادی و تلاش شبانه‌روزی بجای مدیریت خسته و دولت بی‌تفاوتی که تبلور ادب آن تا امروز هم در رسانه‌های حامی آن دیده می‌شود، قطعا مشکلات ناشی از نزدیک ‎یک دهه معطل نگه داشتن کشور حل خواهد شد، ان‌شاالله.»

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز