خبرگزاری کار ایران

| 16:19   
کد خبر : ۱۳۷۸۵۷۱
با حضور رئیس جمهور برگزار شد؛

جشن احیای مجدد و بازگشت به تولید کارخانه قند یاسوج و ۴۴ واحد تولیدی و صنعتی کهگیلویه و بویراحمد

با حضور رئیس‌جمهور جشن احیا و بازگشت به تولید کارخانه قند یاسوج و ۴۴ واحد تولیدی و صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

جشن احیای مجدد و بازگشت به تولید کارخانه قند یاسوج و ۴۴ واحد تولیدی و صنعتی کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش ایلنا، در ادامه برنامه های سفر استانی دولت مردمی به استان کهگیلویه و بویراحمد، مراسم جشن احیای کارخانه قند یاسوج به عنوان نماد صنعت و تولید استان و همچنین ۴۴ واحد تولیدی و صنعتی راکد با حضور دکتر سید ابراهیم رئیسی برگزار شد. 

رئیس جمهور با حضور در کارخانه قند یاسوج ضمن بازدید از خط تولید و بخش هایی از این کارخانه با توضیحات مسئولان آن  در جریان وضعیت این کارخانه قرار گرفت. 

رئیسی همچنین در جریان این بازدید گفتگویی صمیمانه و بی واسطه با کارگران این کارخانه داشت و وضعیت کاری و معیشتی آنها را جویا شد.

کارخانه قند یاسوج پس از یک دهه تعطیلی ابتدا در سال ۹۹ و در زمان ریاست دکتر رئیسی بر دستگاه قضا قفل آن شکسته شد و در ادامه و با تلاشهای صورت گرفته از سوی دولت مردمی و به ریاست ایشان، طی ۲۲ماه گذشته به مرحله احیای مجدد و بازگشت به چرخه تولید قرار گرفت.

سرمایه احیا شده در این کارخانه ۲هزارمیلیارد تومان و تعداد اشتغال احیای شده مستقیم در گام اول ۱۳۰ نفر و در گام دوم  به ۲۰۰ نفر خواهد رسید.

همچنین با احیای این کارخانه برای ۶۰۰نفر نیز به صورت غیر مستقیم اشتغالزایی شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز