خبرگزاری کار ایران

| 07:25   
کد خبر : ۱۳۶۶۵۸۴
امیر صباحی‌فرد:

آرامش مردم و حفظ منافع ملی خط قرمز نیروهای مسلح است

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش تاکید کرد: آرامش مردم، حفظ منافع ملی و افزایش قدرت بازدارندگی کشورمان خط قرمز نیروهای مسلح است.

آرامش مردم و حفظ منافع ملی خط قرمز نیروهای مسلح است

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد در جمع فرماندهان مناطق و گروه‌های پدافندی این نیرو، با تاکید بر اینکه هرگز راهبرد دشمن در مهار توانمندی موشکی ایران محقق نخواهد شد، گفت: باید از تمام ظرفیت‌های موجود به ویژه نخبگان علوم فنی و مهندسی در راستای توسعه علوم پدافندی استفاده کرد.

وی با بیان اینکه ایران از قدرت‌های نوظهور در حوزه توسعه فناوری‌های نوین سایبری است، اظهار داشت: تقویت بسترها و زیر ساخت‌های حیاتی کشور به ویژه در حوزه نظامی، در مقابله با چالش‌ها و تهدیدات نوظهور بیگانگان امری واجب و غیر قابل انکار است.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران از بزرگ‌ترین قدرت‌های موشکی و پهپادی در خاورمیانه است و قدرت بازدارندگی تسلیحات موشکی ایران اسلامی خاری در چشم دشمنان است، تصریح کرد: آرامش مردم، حفظ منافع ملی و افزایش قدرت بازدارندگی کشورمان خط قرمز نیروهای مسلح است.

صباحی‌فرد ادامه داد: اقتدار روزافزون کشورمان در زمینه دفاعی، بر مبنای راهبرد بازدارندگی و دفاع از تمامیت ارضی کشور است که لحظه‌ای توقف ندارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز