خبرگزاری کار ایران

| 05:46   
کد خبر : ۱۳۶۶۵۲۶
قوه قضاییه:

محموله ۲۹۰۰ تنی ذرت آلوده از بندر امیرآباد بهشهر تخلیه شد

قوه قضاییه اعلام کرد: ۴۸ ساعت پس از سفر استانی رئیس قوه قضائیه به مازندران، با همراهی و همکاری جدی دولت محموله ۲۹۰۰ تنی ذرت آلوده از بندر امیرآباد بهشهر ترخیص و تخلیه شد.

محموله ۲۹۰۰ تنی ذرت آلوده از بندر امیرآباد بهشهر تخلیه شد

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام اکبری رئیس کل دادگستری استان مازندران در این مورد اظهار داشت: در پی سفر اخیر رئیس قوه قضائیه و بازدید رییس دستگاه قضا از بنادر امیرآباد و نوشهر و کالاهای رسوب شده در این بنادر، جلسه ویژه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری مازندران با حضور اعضای این ستاد تشکیل شد.

این مقام قضایی ادامه داد: در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان مقرر شد با نظارت دادستان مرکز مازندران و دادستان‌های شهرستان مربوطه، نسبت به تعیین تکلیف محموله‌های دپو شده و ترخیص و تخلیه آن در کمترین زمان ممکن اقدام گردد.

اکبری افزود: با همراهی و همکاری دولت و ۴۸ ساعت پس از سفر رئیس دستگاه قضا به مازندران، محموله ۲۹۰۰ تنی ذرت آلوده که حسب اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان و اداره استاندارد، فاقد مصرف دامی بوده، با مجوز مراجع زیربط جهت مصارف صنعتی از جمله الکل سازی، تخلیه و به مقصد شرکت الکل سازی در یکی از استان‌های مرکزی حمل شد.

وی تصریح کرد: دستگاه قضایی استان نسبت به تشکیل پرونده برای مدیران متخلف که با ترک فعل زمینه ساز تضییع حقوق بیت المال شوند اقدام و با متخلفین برخورد قاطع و قانونی خواهد شد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز